Bahçeli: "2023'te adayımız belli, kararımız nettir"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas’ta gerçekleştirdiği mitingin ardından Kırıkkale’ye uğradı. Burada partilileriyle bir araya gelen Bahçeli, Yahşihan’da adının verildiği Devlet Bahçeli Bulvarı’nda araç ile gezindi yaptı. 

  • Siyaset
  • 05 Eylül 2022
  • 12:47

PARTİLİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ 
2023’te yapılacak olan ‘Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri’ kapsamında Sivas’ta “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temasıyla miting gerçekleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’ya döşünü sırasında Kırıkkale’de mola verdi. Eypark Dinlenme Tesisleri’nde mola veren Bahçeli’yi MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, İl Başkanı Av. Murat Abalı, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu,  merkez ilçe başkanı Faruk Akbulut ve parti yönetimi ile partililer karşıladı.

KIRIKKALE HALKINA SELAMLARINI İLETTİ
Bahçeli ve beraberindeki heyet dinlenme tesislerinde bir süre parti yönetiminden yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aldı. MHP İl Başkanı Murat Abalı, Devlet Bahçeli ve heyetine hitaben "Sizleri Kırıkkale'de ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz" dedi. Değerlendirmelerin ardından Devlet Bahçeli, Kırıkkale halkına selamlarını iletti. Bahçeli'nin burada "2023'te adayımız belli, kararımız nettir. Derdimiz milli bekâmız ve egemenlik hakkımızdır." ifadelerini kullandı. 

BİZİM HEDEFİMİZ BELLİDİR 
Bahçeli ayrıca, "Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı açık ara farkla tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM'de vekil sayısı ile çok güçlü bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı'nın tecelli etmesidir" dediği öğrenildi. Yapılan görüşmenin ardından, Kırıkkale’de bulunan MHP heyeti, Devlet Bahçeli'yi Ankara'ya uğurladı.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “CHP ve HDP, TBMM’de PKK’ya sahip çıktı!”

İlginizi Çekebilir

Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi’nden ortak aşevi

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’ın elektrik altyapısı güçleniyor

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

61209

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER