Anadolu’dan yeni nesil cumhurbaşkanı adayı 

Anadolu’dan yeni nesil cumhurbaşkanı adayı 

Kırıkkaleli bağımsız cumhurbaşkanı adayı Abdurrahman Keskin, güçlü ekip ve güçlü siyasetle yoluna devam ediyor. Particilik anlayışından uzak olan Keskin, devlet vurgusu yaparak, siyasette birleştiren ve toparlayan olmayı hedefliyor. 

  • Kategori : Siyaset
  • 22 Eylül 2021 Çarşamba
  • 15:24

KESKİN; GÜÇLÜ EKİP, GÜÇLÜ SİYASETLE GELİYOR
TRT eski Haber Müdürü Kırıkkaleli Abdurrahman Keskin, bir sonraki genel seçimde, bağımsız cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklamıştı. ‘Kaliteli, onurlu, şerefli yaşamak için’ sloganıyla yola çıkan Keskin, ekibini ve siyasetini güçlendirmeye devam ediyor. Kendisini ‘yeni nesil cumhurbaşkanı’ olarak tanıtan Keskin, “Biz geçmişin tümü, geleceğin umudu olarak yola çıkıyoruz. İnandığımız yoldan dönmüyoruz.” dedi.

KESKİN’DEN ANKARA’YA KIRMIZI KART
Cumhurbaşkanı Adayı Abdurrahman Keskin, başlatmış olduğu ‘Kırmızı Kartlı Bağımsız Vatandaş Hareketi’ ile Ankara’ya kırmızı kart gösteriyor. Kırmızı kart hareketi ile içinde bulunduğumuz düzene ‘dur’ diyen Keskin, bu hareket ile aynı zamanda vatandaşları cesaretli olmaya davet ediyor. 

“AŞKIMIZ TÜRKİYE, ŞİFREMİZ 1923, KALBİMİZ ANKARA”
‘Aşkımız Türkiye, Şifremiz 1923, Kalbimiz Ankara’ sloganını benimseyen ve buna göre hareket eden Cumhurbaşkanı Adayı Keskin ayrıca, “Korkma! Aşkla Görevdeyiz! Biz insanız, kardeşiz, vatandaşız. Medeniyetin mimarı, asil Türk milletiyiz. Türkiye, partili cumhurbaşkanına teslim edilmeyecek kadar önemli ve kutsal bir ülkedir” diyerek, Türkiye’nin ve Türk milletinin önemini vatandaşlara yeniden hatırlatıyor.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.