AK Parti’de kongre heyecanı 

AK Parti’de kongre heyecanı 

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı 7’nci Olağan Kongresini 13 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirecek. 630 delegenin oy kullanacağı kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Video Konferans yolu ile canlı olarak bağlanacak.

  • Kategori : Siyaset
  • 12 Ocak 2021 Salı
  • 15:50

630 DELEGE OY KULLANACAK 
Geçtiğimiz haftalarda AK Parti Genel Merkezde yapılan görüşmeler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı görevine Mustafa Kaplan ve teşkilatı, 7’nci olağan kongresi için tüm hazırlıklarını tamamladı. 630 delegenin oy kullanacağı kongre 13 Ocak Çarşamba günü (bugün) saat 11.30’da Başpınar Kapalı Spor Salonunda yapılacak. Birlik ve beraberliğin sergileneceği kongrede, AK Parti’nin yapacağı ve yaptığı çalışmalardan bahsedilecek.

ERDOĞAN, CANLI BAĞLANACAK 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Merkez Koordinatörü Mustafa Necati Işık, Koordinatör Milletvekili Abdullah Güler katılım sağlayacak.  Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına hassasiyet gösterilecek kongrede İl Başkanı Mustafa Kaplan, herkesi kongreye davet etti. 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.