13 yaşındaki kıza cinsel istismar davasında 15 yıl hapis istemi

13 yaşındaki kıza cinsel istismar davasında 15 yıl hapis istemi

Kırıkkale'de 13 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunan 2 kişi hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. 

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 30 Mart 2021 Salı
  • 19:57

KIYAFETLERİNİ ÇIKARARAK İSTİSMARDA BULUNDU
Kırıkkale'de 2020 yılının Aralık ayında meydana gelen olayda, B.N.G. isimli 13 yaşındaki kız çocuğu, annesiyle tartıştıktan sonra hava almak için dışarı çıkmış ve E.T. (22), E.K. (22) ve S.T. ile buluşmuştu. Daha sonra buluştuğu 3 kişi ile birlikte S.T.'ye ait bahçeye giden B.N.G.'nin burada 3 kişiyle birlikte bir şeyler içtiği iddia edildi. Ardından E.T., B.N.G ile odaya girerek burada küçük kızın kıyafetlerini çıkartıp cinsel istismarda bulundu. Ertesi gün E.T. ile bir aparta giden B.N.G., E.T.'nin kendisine yönelttiği birlikte olmak teklifini reddetti. 

2 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Apartta yaşanan olayın ardından erkek arkadaşının halasının evine giden B.N.G., durumu erkek arkadaşının halasına anlattı. Halanın ısrarları telkinleri üzerine polis merkezine giden B.N.G., E.T ve E.K.'den şikayetçi oldu. Şikayet üzerine harekete geçen polis ekipleri, 2 şüpheliyi gözaltına aldı. E.T. ve E.K. yapılan işlemlerin ardından cezaevine gönderildi.

ADLİ TIP RAPORUNDA DNA'LAR EŞLEŞTİ
Soruşturma kapsamında ifadelerine başvurulan tutuklu sanıklar E.T. ve E.K. suçlamaları kabul etmedi. Adli Tıp Kurumu tarafından B.N.G.'nin hakkında düzenlenen raporda, mağdurun kıyafetleri üzerinde bulunan bulgularla şüpheli E.T. ve E.K.'nin DNA'larının eşleştiği belirtildi. Ayrıca mağdurun üzerinde üçüncü bir kişiye ait bulgular olduğu da tespit edildi. 

3 YILDAN 15 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ
Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı'nca olayla ilgili iddianame hazırlandı. İddianamede, tutuklu şüphelilerden E.K. hakkında sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel istismar suçundan 3 yıldan 8 yıla kadar, E.T. hakkında ise çocuğun cinsel istismarı suçundan 8 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istendi.

KIRIKKALE DHA - BURAK CAN

zehraozaslan@gmail.com
Zehra ÖZASLAN

Kiz ne geziyormus o 3 kisinin yaninda 3 sahis suclu vede kiz da suçlu kizada versinler ceza 3 lisiye 15 yil kizada 3 yil veesinler ki baskasinin yaninda gezmeyi gorsun adalet bu derin o zaman


aysundemir1@gmail.com
Aysun Demir

Ulan yorum yapan Zehra beyinsizi 13 yaşındaki çocuğu mu suçluyorsun inşallah senin gibi bir akılsıza kız evlat nasip etmez rabbim dışarı çıkıp bunun gibi o.çocuklarının eline düşersen o zaman dışarı çıkmasaydın derler sana da senin gibileri


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.