Kırıkkale Üniversitesi personel alıyor!

Kırıkkale Üniversitesi personel alıyor!
Kırıkkale Üniversitesi, Öğretim Üyesi ve Elemanı 37 akademik personel alacağını duyurdu.

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Kırıkkale Üniversitesinden yapılan açıklamada; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu'nun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri'nde belirtilen esaslar çerçevesinde ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesindeki şartları taşımak koşulu ile öğretim üyeleri alınacaktır” diye belirtildi.

resmi-gazetede-yayimlandi-2024-yili-vergi-harc-ve-ceza-tutarlari-belli-oldu-kxun.jpg

İLAN 15 GÜN GEÇERLİ OLACAK

Alım ilanı ise başvuru süresi ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren, 15 gün olacağı belirtildi. Belirtilen kadrolara başvurular, ilanın yayım tarihi itibariyle saat 08.30'dan, 15'inci günün sonunda mesai saati bitimi olan saat 17.30'a kadar ilan detaylarının da belirtildiği https://pdbilan.kku.edu.tr/ internet adresinden çevrim içi olarak yapılacak.

eskisehir-teknik-universitesi-ogretim-elemani-alacak.jpg

POSTA YOLUYLA KABUL EDİLMEYECEK

Üniversite tarafından belirtilen kritere göre ilana, şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. İlan detaylarına ve başvuru süreçleri hakkındaki bilgiye, https://personel.kku.edu.tr/ internet adresinde yayımlanan kılavuzdan ulaşılabilecek.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.