Kırıkkale-Kırşehir yoluna dikkat!

Kırıkkale-Kırşehir yoluna dikkat!
Muhabir
Karayolları Genel Müdürlüğü, havaların soğuması ve bazı bölgelerde yapılan çalışmalar nedeniyle sürücüleri uyardı. Yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında sürücülerin dikkatli olması istendi.

ULAŞIM 2 ŞERİTTEN SAĞLANIYOR

Aydın-Denizli Otoyolunun K-10 Kocabaş Kavşağı Katılım Kolu Kesimi 0-2.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle Afyonkarahisar-Denizli istikameti giriş kolu trafiğe kapatılarak ulaşım açık olan katılım kolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (05.12.2023-09.12.2023) Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfez Geçişi ve Bağlantı yolları dahil) Otoyolunun Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Gemlik Kavşağı 0-2.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım 2 şeritten sağlanmakta.

KIRIKKALE-KIRŞEHİR YOLUNDA ÇALIŞMA YAPILIYOR

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Adapazarı-Mekece yolunun 44-48.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yönden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır. Kırıkkale-Kırşehir yolunun 30-38.km.leri arasında üstyapı (BSK) yenileme çalışmaları nedeniyle Kırıkkale-Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmakta.

İKİ YÖNLÜ OLARAK SAĞLANIYOR

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25.km.leri arasında (Büyükeceli-Yanışlı Mevkiileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. Samsun-Ordu yolunun 0-1.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmakta.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Pınarbaşı-Gürün yolunun 12-18 ile 25-30.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Diyarbakır-Mardin yolunun 14-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatılmış olup, ulaşım sol şeritten gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır. Trabzon-Rize yolunun 5.km.sinde (Yalıncak, PTT Mevkii) yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmakta.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.