Ziraat Türkiye Kupası’nda kuralar çekildi

Ziraat Türkiye Kupası’nda kuralar çekildi

Ziraat Türkiye Kupası 2020-2021 sezonunun 1 ve 2’nci eleme turu, çekilen kuranın ardından belli oldu. Temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Kocaeli takımlarından Gölcükspor ile eşleşti.

  • Kategori : Spor
  • 02 Ekim 2020 Cuma
  • 15:58

KIRIKKALESPOR, GÖLCÜKSPOR İLE EŞLEŞTİ
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası’nda 1 ve 2’nci eleme turu eşleşmelerinin belli olduğunu duyurdu. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop nezaretinde gerçekleştirilen kurada, temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Gölcükspor - Düzcespor karşılaşmasının galibi olan Gölcükspor ile eşleşti.

TEK MAÇ ELEME TURU ŞEKLİNDE OYNANACAK
Tek maç eleme turu şeklinde oynanacak olan 1’inci eleme turu müsabakaları 13, 14 ve 15 Ekim’de, 2’nci eleme turu maçları ise 20, 21 ve 22 Ekim’de oynanacak. 

TFF 3. Lig’den 42 takımın birbiriyle eşleştiği kura çekimi şöyle; 

1.    Tur eşleşmeleri
2.    Şile Yıldızspor – Modafen
3.    Arnavutköy Belediyespor – Çengelköy
4.    Yalovaspor - Halide Edip Adıvarspor
5.    1877 Alemdağspor - Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
6.    Tekirdağspor – Bayrampaşa
7.    Belediye Kütahyaspor - Bursa Yıldırımspor
8.    Bergama Belediyespor – Manisaspor
9.    Kırıkkale Büyük Anadoluspor – Gölcükspor
10.    Altındağspor - Çankaya FK
11.    Tokatspor – Erbaaspor
12.    Çarşambaspor - Yozgatspor 1959
13.    52 Orduspor – Arhavispor
14.    Fatsa Belediyespor – Yomraspor
15.    Mardin Fosfatspor - Siirt İl Özel İdaresi
16.    Elazığ Karakoçan FK - Batman Petrolspor
17.    Kozanspor - Kahta 02 Spor
18.    Malatya Yeşilyurt Belediyespor - Adıyaman 1954 Spor
19.    İçel İdmanyurdu – Ceyhanspor
20.    İskenderun FK – Payasspor
21.    Alanya Kestelspor - Karaman Belediyespor
22.    Isparta 32 Spor - Kemerspor 2003
23.    2. Tur eşleşmeleri
24.    Çatalspor - Şile Yıldızspor/ Modafen
25.    Büyükçekmece Tepecikspor - 1877 Alemdağspor/ Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
26.    Tekirdağspor/ Bayrampaşa – Silivrispor
27.    Sultanbeyli Belediyespor - Yalovaspor/ Halide Edip Adıvarspor
28.    Esenler Erokspor - Arnavutköy Belediyespor/ Çengelköy
29.    Belediye Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği
30.    Karşıyaka - Bergama Belediyespor/ Manisaspor
31.    Bucaspor 1928 – Somaspor
32.    Belediye Derincespor - Altındağspor/ Çankaya FK
33.    Kırıkkale Büyük Anadoluspor/ Gölcükspor – Düzcespor
34.    Tokatspor/ Erbaaspor - Çarşambaspor/ Yozgatspor 1959
35.    Ağrı 1970 Spor - 52 Orduspor/ Arhavispor
36.    1954 Kelkit Belediyespor - Artvin Hopaspor
37.    Ofspor - Fatsa Belediyespor/ Yomraspor
38.    Elazığ Karakoçan FK/ Batman Petrolspor – Diyarbekirspor
39.    Cizrespor - Mardin Fosfatspor/ Siirt İl Özel İdaresi
40.    Nevşehir Belediyespor - Kozanspor/ Kahta 02 Spor
41.    68 Aksaray Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor/ Adıyaman 1954 Spor
42.    Karbel Karaköprü Belediyespor – Osmaniyespor
43.    İçel İdmanyurdu/ Ceyhanspor - İskenderun FK/ Payasspor
44.    Muğlaspor – Kızılcabölükspor
45.    Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
46.    Isparta 32 Spor/ Kemerspor 2003 - Alanya Kestelspor/ Karaman Belediyespor
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.