Zaferlerle dolu şanlı bir tarihe sahibiz

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu. Varlı, “İş dünyasının temsilcileri olarak bizler, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ferdi olmayı her zaman kendimize en büyük gurur olarak görmekteyiz” dedi.

  • Güncel Haberler
  • 29 Ağustos 2022
  • 10:37
Zaferlerle dolu şanlı bir tarihe sahibiz

BÜYÜK BİR GURURLA KUTLUYORUZ
Varlı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “951 yıl önce yine bir Ağustos ayında kapıları açılarak ebedi vatanımız haline gelen yurt topraklarımızda, 7 düvele örnek bir kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesinin zaferle taçlandırıldığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yıldönümünü, aziz Türk milletinin fertleri olarak büyük bir gururla kutluyoruz. Elinden alınmaya çalışılan bağımsızlığını, dört bir yandan kuşatılmış vatan toprağını, her durum ve koşulda sarsılmaz birlik ve beraberlik ruhuyla koruyan ve topraklarını işgalcilerden temizleyen bu azim ve kararlılık, bugün de her türlü tehdide karşı hiç kuşkusuz milletimizin en büyük gücüdür.

ÇALIŞMAYA VE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
“İş dünyasının temsilcileri olarak bizler, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ferdi olmayı her zaman kendimize en büyük gurur olarak görmekteyiz. Ekonomisi gelişmiş, refah düzeyi artmış ve her yönüyle kalkınmış bir Türkiye hedefiyle, ülkemizi hak ettiği aydınlık yarınlara taşıyabilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Kırıkkale iş dünyası olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere 30 Ağustos tarihini milletimizin şanlı geçmişine silinmez harflerle yazan, üzerinde yaşadığımız bu toprakları bizlere ebedi vatan yapan İstiklal Savaşı kahramanlarımızı, bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Haber: (Stajyer) Zeynep Melike Taşpınar 

İlginizi Çekebilir

Varlı: “Düşük faizli krediden TSO üyeleri de faydalanacak”

İlginizi Çekebilir

Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

İlginizi Çekebilir

Varlı, “TSO ile devleti barıştırdık”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

79761

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER