Yürüyüş bahane, halkla sohbet şahane

Yaptığı çalışmalarla vatandaşların takdirini toplayan Yahşihan Belediyesi, ‘Her anınızda hep yanınızda’ sloganı kapsamında sosyal belediyecilik örneğine imza atıyor. Bu kapsamda her fırsatında vatandaşları biran olsun yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, düzenli olarak yaptığı yürüyüşlerinde vatandaşların taleplerini dinliyor.

  • Güncel Haberler
  • 20 Temmuz 2022
  • 17:40
Yürüyüş bahane, halkla sohbet şahane

SORUNLARA YERİNDE MÜDAHALE

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz mesai saatleri öncesi ilçede düzenli olarak yürüyüşlerine devam ederken vatandaşlarla birebir ilgilenerek taleplerini alıyor. Göreve geldiği ilk günden beri durmaksızın çalışmalarına devam eden Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz halkın gönlüne girmeye devam ediyor. Yahşihan’ın her gün belirli kısımlarında sabahın erken saatlerinde yürüyüşlerine devam ederken bir yandan da vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını dinliyor.

TÜRKYILMAZ, VATANDAŞLARIN YANINDA

Belirtilen talepleri anlık birim yetkililerine bildirerek sorunlara yerinde müdahale ediyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Yahşihan ilçemizin sokaklarında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Tüm gayretimiz, çabamız dertlere derman olabilmek. Her zaman halkımızın yanlarında olup onlarla kucaklaşmak en önemli görevimiz.”

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da karla mücadele 

İlginizi Çekebilir

Ev değil, tarih kokan müze

İlginizi Çekebilir

Başkan Türkyılmaz, 23 Nisan’da koltuğu çocuklara devretti

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

73509

Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Avrupa’nın engelsiz şampiyonu 

Dünyanın en saf kimyasal kaya tuzu Delice’nin 

Yayalar için öncelik duruşu 

Öztürk: “CHP Kırıkkale teşkilatı kafasını kumdan çıkarsın!”

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

SIRADAKİ HABERLER