Yurtkur Caddesi, Devlet Bahçeli Caddesi oldu.

Yurtkur Caddesi, Devlet Bahçeli Caddesi oldu.

Yahşihan’ın Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Yurtkur Caddesi’nin adının değiştirilmesi hususunda Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Erdal Baloğlu'nun ve yönetiminin talebi üzerine, Yahşihan Belediye Meclisi’nde gündeme geldi. Belediye Meclisinde alınan karar gereği caddenin yeni ismi 'Devlet Bahçeli Caddesi' olarak değiştirildi.

  • Kategori : Gündem
  • 18 Ağustos 2021 Çarşamba
  • 16:58

DEVLET BAHÇELİ CADDESİ HAYIRLI OLSUN
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ismi, Yenişehir’de bulunan Yurtkur Cadde’sine verildi. Caddenin isim değişme talebi ise MHP İl Başkanlığı’ndan geldi. Yahşihan Belediye Meclisi, caddenin isminin ‘Devlet Bahçeli Caddesi’ olarak değiştirilmesine karar verdi. Alınan bu kararın ardından açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Erdal Baloğlu, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’a ve Yahşihan Belediye Meclis üyelerine teşekkür ettiğini dile getirdi. Baloğlu, “Yenişehir Mahalle’mizin yeni caddesi olan Devlet Bahçeli Caddesi, ilimize,Yahşihan ilçemize ve Türk Milletimize hayırlı olsun.”dedi.
 

cadde (1).jpeg cadde (2).jpeg cadde (4).jpeg cadde (3).jpeg cadde (5).jpeg cadde (6).jpeg cadde (7).jpeg cadde (8).jpeg cadde (9).jpeg cadde (10).jpeg cadde (11).jpeg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Hükümetten doğru adım

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?