Yardımsever vekil Öztürk halkın gönlünü kazanıyor 

Siyasi çalışmalarının yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardımlarla gündeme gelen MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, bu seferde Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde yürekleri ısıttı. Öztürk, depremzede ailelerin barınması için konteyner bağışladı. 

  • Siyaset
  • 25 Mart 2023
  • 17:59

VATANDAŞIN YARDIMINA KOŞUYOR 
Milletvekilliği süreci boyunca her kesimden ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, engelli bireyler başta olmak üzere herkesin sevgisini kazanmış durumda. Özellikle engelli bireylere akülü araç alınması noktasında taleplere anında çözüm bulan Öztürk, TBMM’de kendine gelen taleplerin yanı sıra cadde ve sokak gezileri esnasında kendisinden istenilen talepleri geri çevirmiyor. 
DEPREMZEDELERDEN ÖZTÜRK’E TEŞEKKÜR 
Bahşılı ilçesinde çıkan evi küle dönen Fatma Bişkin’in evini yeniden yaptırarak hayır dua alan Öztürk, bu seferde Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde depremzede aileleri yalnız bırakmadı. Öztürk’ün Yahşihan Belediyesi’nin girişimleriyle depremzedeler için bağışladığı konteyner, Pazarcık’a ulaştı. Konteyneri büyük sevinçle karşılayan depremzede çocuklar, Öztürk’e teşekkür etti.

BU YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ 
Yahşihan Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda canlı yayın düzenleyerek, deprem bölgesi için konteyner bağışlarını toplamıştı. Kırıkkaleli vatandaşlar ise ellerinden geldiği düzeyde yardım yapmıştı. Yardım yapanlardan biri de MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk oldu. Öztürk, depremzedeler için 50 bin lira değerinde bir konteyner bağışladı. Öztürk’ün bağışladığı konteyner, Pazarcık ilçesinde oluşturulan konteyner kente yerleştirildi. Konteyner evde kalmaya başlayan depremzede çocuklar, bozkurt işareti yaparak, Milletvekili Halil Öztürk’e teşekkür etti. Öztürk, birlik ve beraberlik içerisinde bu yaraların sarılacağı mesajını verdi.
 
Haber: Burak Çalışkan 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Kazanan Türkiye oldu”

İlginizi Çekebilir

Bahşılı ve Yahşihan’dan Öztürk’e tam destek 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Kırıkkale, Cumhur İttifakı’nın Kalesi Olacak”

Yusuf erduran
Sayın vekilim siz partili olan kimseye yardım etmediniz size oy vermeyenlerin işine kostunuz bu saatten sonra benden ve benim çevremden size kesinlikle oy yok

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

87252

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER