Yahşihanspor Kadın Voleybol takımı 2’nci lig yolunda 

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Bölgesel Lig yarışmaları start aldı. Kırıkkale’de de gerçekleştirilecek olan yarışmalar kapsamında Yahşihanspor Kadın Voleybol takımı, Kırşehir Kadın Voleybol takımı ile mücadele edecek. Kazanan takım 2’nci lig yolunda direkt final oynayacak

  • Spor
  • 23 Mart 2023
  • 13:54
Yahşihanspor Kadın Voleybol takımı 2’nci lig yolunda 

 MÜSABAKALAR ÜÇ GÜN BOYUNCA SÜRECEK 
Spor alanında önemli faaliyetlerin yapıldığı ve büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan Kırıkkale, kadın voleybol takımı alanında bir etkinliğe daha imza atacak.  Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Bölgesel Lig yarışmaları Kırıkkale’de gerçekleştirilecek. Kadın voleybol takımlarının yer alacağı müsabakalar 3 gün sürecek. 

TOPLAMDA 44 GRUP YER ALIYOR 
Yarışlar, 24-25-26 Mart tarihleri arasında Yenimahalle Şehit Ramazan Akçadağ Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Bölgesel Lig yarışmaları, 44 grup halinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de gerçekleştirilecek.  Kırıkkale’de düzenlenecek olan yarışmalarda Yahşihan Belediyespor, Çorumspor ve Kırşehirspor’un kadın voleybol takımları yer alacak.

TEK MÜCADELE OYNANACAK 
Tek devreli lig usulü oynanacak karşılaşmalar kapsamında Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri Kadın Voleybol Takımı’nın Kırşehir ilgimspor karşısına çıkmamasının ardından Yahşihanspor Kadın Voleybol takımı, Kırşehir Kadın Voleybol takımı ile mücadele edecek. Mücadele 24 Mart Cuma günü saat 14.00’te Yenimahalle Şehit Polis Ramazan Akçadağ Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Mücadeleyi kazanan takım, Bölgesel Amatör Lig finallerine yükselecek. Finali kazanan takım bir üst seviye olan 2’nci lig yoluna girmiş olacak. 

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

78838

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER