Yahşihan’da yaşlılar unutulmadı

Yahşihan’da yaşlılar unutulmadı

Vatandaşlara yönelik sosyal projeler gerçekleştiren Yahşihan Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle ilçede yaşayan yaşlı vatandaşların evlerini temizledi. 

  • Kategori : Gündem
  • 23 Mart 2021 Salı
  • 09:48

EVİN HER NOKTASI TEMİZLENDİ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla gerçekleştirilen etkinlikte, evinde yalnız veya eşiyle birlikte yaşayan, günlük hayatta rutin işlerini yapmakta zorlanan yaşlıların evleri temizlendi. Temizlik için gittikleri evlerde; yerleri, halıları süpürüp, tozları alan, cam, kapı ve çerçeveleri temizleyip, mutfak, tuvalet ve banyo temizliğini de yapan belediye ekipleri, evin her noktasını temizledi. 

“BÜYÜKLERİMİZE HER ZAMAN SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Yaşlı ve engelli vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz; “18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlılarımızın yanında olup vefamızı göstermek istedik. Onlar bizim için bir gün değil her gün özeller. Elimizden geldiğince vatandaşlarımıza dokunan projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Evlerini temizlemekte zorlanan yaşlılarımıza destek oluyoruz. Onlara değer veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren kurmuş olduğumuz Yahşi Masa Birimimiz vatandaşlarımızın her zaman yardımına koşmaya hazırdır. Temizlik ekibimiz belli periyotlarla bu çalışmaları gerçekleştirmeye devam edecek. Biz Yahşihan Belediyesi olarak büyüklerimize her zaman sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı. Yahşihan’da yaşayan 74 yaşındaki Nazik Parlak; “Belediye Başkanımız sağ olsun her zaman yanımızda oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok memnunuz Allah ondan razı olsun. Ekipler geldi, evimizi temizlediler. Her türlü ihtiyacımızı karşıladılar” dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?