Yahşihan Belediyesi’nden ücretsiz POMEM Kursu 

Yahşihan Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sınavına katılacak adaylar için ücretsiz hazırlık kursu düzenleyecek.

  • Spor
  • 09 Aralık 2022
  • 15:22
Yahşihan Belediyesi’nden ücretsiz POMEM Kursu 

MÜLAKATA UYGUN PARKURLARDA YAPILACAK
Yahşihan Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sınavına katılacak adaylar için ücretsiz hazırlık kursu düzenleyecek. Çocuk ve gençlerin eğitim alanında her zaman yanlarında olan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bu kez Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sınavlarına katılacak olan gençler için Kırıkkale’de ilk kez ücretsiz fiziki yeterlilik parkuru hazırlık kursu açılacak. Ücretli olarak düzenlenen kurslara katılamayan gençler için açılacak olan kursun başvuruları başladı. Alanında uzman antrenörler nezaretinde parça çalışma, teknik ve taktik, kuvvet ve dayanıklılık, parkur ve fotoselli antrenmanlarının yapılacağı kurslar POMEM’in mülakatına uygun parkurlarda yapılacak. Kursa katılmak isteyen adaylar, 12 Aralık 2022 tarihine kadar Yahşihan Belediyesi Kadın, Aile Çocuk Engelli Politikaları (KAÇEP) Müdürlüğü’ne başvuru yapabilecek. 

GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavlarına girecek gençlerimizi ücretsiz "Parkur Hazırlık Kursu" için 12 Aralık Pazartesi günü Belediyemiz KAÇEP Müdürlüğü’ne bekliyoruz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Haber: Ahmet Gökdemir

 


 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale, deprem bölgeleri için tek yürek oldu 

İlginizi Çekebilir

Kedi Köyü engelli, hamile ve yavru kedilerin yuvası oldu

İlginizi Çekebilir

Trafiğe kayıtlı araç sayısı 70 bine yükseldi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

33662

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER