Yahşihan Belediyesi, WhatsApp ihbar hattını kurdu

Yahşihan Belediyesi, WhatsApp ihbar hattını kurdu

Yahşihan Belediyesi tarafından şikâyet, istek, talep ve öneriler için ihbar hattı kuruldu. Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla kurulan ihbar hattında, vatandaşların sorun ve taleplerine anında çözüm bulunacak.

  • Kategori : Yahşihan
  • 22 Nisan 2019 Pazartesi
  • 15:52

ŞİKÂYET, İSTEK, TALEP VE BİLGİ

Yahşihan Belediyesi hizmet kapsamını genişletmek için yeni bir çalışma başlattı. Türkyılmaz’ın talimatı ile Belediye bünyesinde ihbar ve şikayet hattı kuruldu. Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla kurulan ihbar hattında, vatandaşların sorun ve taleplerine anında çözüm bulunacak.  Vatandaşlar, istek, talep, öneri ve şikâyetlerini Whatsapp üzerinden kurulan birime bildirimde bulunabilecekler.

 

7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ

Konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Yahşihan Belediyesi WhatsApp ihbar, şikâyet, istek, talep ve bilgi hattı kuruldu. 0505 164 46 40 nolu WhatsApp ihbar hattı ve 0318 357 25 60 nolu telefon numarasından 7/24 hizmet verilecektir. Bundan sonra tüm iletiler buradan takip edilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.”

ozkanharun7171@hotmail.com
Harun özkan

Sayın yetkili önce hayırlı işler dilerim. Biz waw 480 konutlarında ikamet etmekteyiz.yollarım çok bozuk defalarca bazı oturan ailelerinin dile getirmiş ama hiç bir sonuç alınmamıştır. Hatta waw holding kendi imkanlarıyla döşediği kaldırım taşlarını belediye ekipleri söküp başka yere döşemişlerdir.araçlarımızın altlarında demektedir. İlgilerinizi bekliyoruz sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Editör: Merhaba Harun Bey. Yahşihan'da altyapı çalışmaları başlamak üzere. Bu nedenle tekrar tekrar yol yapılmaması için bekletiliyor. Belediye 90 milyon TL'lik yatırım için hibe desteği aldı. Haberin detayları için verdiğimiz linke bakabilirsiniz!
Haber: https://www.gazetekale.com/haber-yahsihan-a-90-milyon-tl-lik-altyapi-yatirimi-116175 


ozkanharun7171@hotmail.com
Harun özkan

Sayın yetkili hayırlı meşaler çevreyi yeşillendirmek maksatıyla Başkanımız orman haftası nedeniyle fidan vermektedir. Bizde dikim yapmak için sizlerden fidan tedarik etmek istiyoruz ilginize teşekkür ederiz.


goktugdugeroglu@hotmail.com
Zehra DÜĞEROĞLU

Bu sıkıntılı ve zor süreçte Yahşihan Belediyemizden sağlığımızı korumak adına ücretsiz maske dağıtmasını istiyoruz...Emin olun şu dönemde bundan güzel ve faydalı bir iş olamaz...Saygılar...


omerfarukteke74@gmail.com
Ömer Teke

Harmankaya nın su ve yol sorunu halen sizden hizmet bekliyor.Bizler mahalle sakinleri olarak bizlere verdiğiniz sözü yerine getirmenizi diliyoruz.


omerfarukteke74@gmail.com
Ömer Teke

Harmankaya nın su ve yol sorunu halen sizden hizmet bekliyor.Bizler mahalle sakinleri olarak bizlere verdiğiniz sözü yerine getirmenizi diliyoruz.


bsemaebru@gmail.com
bedir

kirikkale bayraktepe mahallesinde ikamet ediyorum.bu sene ilaçlama o kadar yetersiz ki yapılan ilaçlama da sözde anons veriliyor bide camları kapatın diye kapatmadigimjz halde sivrisinekten bu sene uyku uyuyamaz olduk.herseyi geçtim.engelli bi ablam var ve yazık cocuk gece uyku uyumuyo ısırmak korkusuyla etrafına bakınız duruyo.ilaclama o kadar yetersiz ku yapılan ilaçlamanin kendine hayrı yok.saygi değer belediye başkanından gerekenin yapılmasını rica ediyorum konuyla ilgili


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.