Yahşihan Belediyesi, Türkiye gündeminde

Yahşihan Belediyesi, Türkiye gündeminde

Yahşihan Belediyesi, sosyal medya platformu Twitter'da Türkiye gündemine girdi. Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesi ve Asfaltlıyoruz etiketleri binlerce tweet alarak ilk sıralara yerleşti.

  • Kategori : Gündem
  • 07 Eylül 2021 Salı
  • 20:25

YAHŞİHAN, TÜRKİYE GÜNDEMİNDE
Yahşihan'da aylardır devam eden altyapı çalışmaları tamamlandı. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından ise asfalt çalışmalarının başlayacağı belirtildi. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz'ın merakla beklenen haberi vermesinin ardından Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesi ve Afaltlıyoruz etiketleri, Twitter'da Türkiye gündemine oturdu. Binlerce tweet alan #OsmanTürkyılmaz ve #YahşihanBelediyesi etiketleri Twitter'da 1. sıraya yerleşti. 

ASFALTLAMA ÇARŞAMBA GÜNÜ GERÇEKLEŞECEK
Yahşihan Belediyesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, Seyrantepe, Bayraktepe ve Hacıbey Mahallelerine ilk etapta asfalt atılacağı ifade edildi. Yapılan işlemlerin ardından toplam 34 bin 800 ton sıcak asfaltın serim işlemi gerçekleştirileceği belirtilirken, planlanan program dâhilinde ilçede toplam 10 mahallenin asfaltalanacağı dile getirildi. 8 Eylül Çarşamba günü başlayacak olan asfalt atımının 15 gün gibi kısa bir sürede bitirilmesi planlanıyor.

asdf.png

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Hükümetten doğru adım

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?