Yahşi Kent için konteynerler hazırlanıyor 

Depremzedelerin yaralarının sarılması için depremin ilk günü Konut Tipi Konteyner kampanyası başlatan Yahşihan Belediyesi'nin kampanyası devam ediyor. Kampanya çerçevesinde hedefe adım adım yaklaşılırken, 50 konteyner hedefinden 29’unun tamamlandığı belirtildi. Başkan Türkyılmaz çektiği video ile yapılan konteynerleri tanıttı. 

  • Gündem
  • 27 Şubat 2023
  • 15:24
Yahşi Kent için konteynerler hazırlanıyor 

CANLI YAYIN DÜZENLENECEK 
Yahşihan Belediyesi tarafından depremzedelere destek amacıyla başlatılan Konut Tipi Konteyner kampanyası emin adımlarla hedefine ilerliyor. 50 konteyner hedefiyle başlatılan kampanya çerçevesinde şuana kadar 29 konteyner toplanırken, kalan 21 konteyner için yardımseverlerin desteğinin beklendiği hatırlatıldı. Aksaray'a gidip konteyner yapımını yerinde inceleyen Türkyılmaz, çekmiş olduğu video ile konteyneri tanıttı. Konteyner kampanyası hedefine ulaşmak için Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından canlı yayında kampanya başlatılacak. Canlı yayına Kırıkkale'nin tanınmış simaları katılarak kampanyaya destek olacak.

HER KESİMDEN YARDIMLAR GELİYOR 
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından yapılan açıklamada “Deprem bölgesi için sizlerden gelen bağışlarla yaptırdığımız Konut Tipi Konteynerlerimizi inşallah en kısa zamanda teslim edeceğiz. Kampanyamıza başladığımızdan bu yana çocuğundan yaşlısına yardımlar geliyor. Hepsinden Allah razı olsun. Bağış kampanyamızı en kısa zamanda sonlandıracağız. Az çok demeden 1 TL bile olsa yardımda bulunan herkese saygılar sunuyorum. Yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Konteyner bedelleri için bu hafta canlı yayında kampanya başlatacağız. Umarım hedefimize ulaşırız. Kampanyaya destek vermek isteyenler için ibanımız TR330001200967400007000028 HalkBank Yahşihan Belediyesi” ifadelerine yer verildi.

Haber: Burak Çalışkan 

 

 

 

 

 


 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden mesai kararı 

İlginizi Çekebilir

Recep Şahin’in ismi Yahşihan’da Parkta Yaşatılacak

İlginizi Çekebilir

Depremzedelerin saçlarını gönüllü berberler kesti 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

73810

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER