Vali Sezer, halkın sorunlarını dinledi

Vali Sezer, halkın sorunlarını dinledi

​​​​​​​Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmek amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantılarının 27’incisi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Binası Konferans Salonu’nda yapıldı.

GİRİŞ | 8 Şubat 2019

Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmek amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantılarının 27’incisi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Binası Konferans Salonu’nda yapıldı.

GEREKEN HASSASİYET GÖSTERİLİYOR

Her ayın ilk haftası Çarşamba günü yapılan toplantıda vatandaşlarımızla bire bir görüşen Vali Yunus Sezer, bu hafta düzenlenen toplantıda da vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinledi.    Kendisine iletilen isteklerle ilgili de, çözümü noktasında bütün birimlerin vatandaş memnuniyetini esas alan bir anlayışla gereken hassasiyeti göstereceğini, kurumlar nezdinde gereken takibin yapılacağını belirtti.

VATANDAŞLARDAN SEZER’E TEŞEKKÜR

Vali Yunus Sezer’le görüşen vatandaşlar, gösterdiği yakın ilgi ve alakası için, kendilerini dinlediği için teşekkür ederek duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Toplantıda ilgili kurum ve kuruluş müdürleri de hazır bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yap