Vali Sezer’den ‘Ramazan Bayramı’ mesajı 

Vali Sezer’den ‘Ramazan Bayramı’ mesajı 

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  • Kategori : Gündem
  • 23 Mayıs 2020 Cumartesi
  • 13:11

PAYLAŞMA VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR
Bayramda evlerimizde kalıp alınan kurallara riayet edelim diyen Kırıkkale Valisi Yunus Sezer yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli hemşehrilerim, Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki bayramlar, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu bayram ne yazık ki, sevdiklerimizle hasret, sevgi ve muhabbetle bir araya gelip kucaklaşamayacağız.”

SEVİNÇLERİNİ VE KEDERLERİNİ PAYLAŞALIM
“Fiziki mesafe olarak her ne kadar bu bayramda yüz yüze görüşemesek de, bir sıcak tebessümümüz ile içlerini ısıtabileceğimiz, dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babalarımız ile aile büyüklerimizi, akraba, dost ve sevdiklerimizi telefon ile arayarak onların yanında olduğumuzu; sevinç ve kederlerini, varsa sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bayram kutlamalarını ziyarete giderek yapmayalım. Evlerimizde kalıp alınan kurallara riayet edelim ki, gelecek bayramları hep birlikte coşku içinde kutlayabilelim.”

“Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte daha nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar geçirmenizi dilerim”
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.