Ülkü Ocakları ve Gazeteciler dostluk maçında buluştu 

Sosyal ve kültürel alanda etkinliklere imza atan Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı, gazeteciler ile dostluk maçında bir araya geldi. Renkli görüntülerin oluştuğu futbol maçında ne kadar sahada rekabet olsa da, maçın sonucunda kazan dostluk oldu. 

  • Spor
  • 05 Aralık 2022
  • 16:38
Ülkü Ocakları ve Gazeteciler dostluk maçında buluştu 

GAZETECİLERDEN MAÇ GELENEĞİ 
Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı ve Kırıkkaleli basın mensupları arasında dostluk maçı düzenlendi. Maça katılan Ülkü Ocakları İl Teşkilatı üyeleri ve basın mensupları doyasıya eğlendi. Kırıkkaleli basın mensupları, gelenek haline getirdikleri halı saha maçlarına bir yenisi daha ekledi. Bu zaman kadar siyasetten ve bürokrasiden birçok kişiyle maç düzenleyen basın mensupları, bu kez de Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Teşkilatı ile karşı karşıya geldi. 

KAZANAN DOSTLUK OLDU
Şehirdeki kurum ve kuruluşların, yerel basınla kaynaşması amacı ile düzenlenen maçta, her iki tarafta doyasıya eğlendi. Dostluğun kazandığı maçta, renkli görüntüler ortaya çıktı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar, “Kırıkkale’mizin yerel gazetecileri ile birlikte bir dostluk maçı düzenledik. Yapmış olduğumuz maçın kazanını yine dostluk oldu.” dedi. Karşılaşmada MHP Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, Ülkü ocakları yönetimi ve çok sayıda basın çalışanları katıldı.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

 

 

İlginizi Çekebilir

Geleceğin Kahramanları 112'de

İlginizi Çekebilir

Toprağımızda yabancıları istemiyoruz!

İlginizi Çekebilir

Yahşihan'da minik dostları için yuva yaptılar 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

94635

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER