Türkyılmaz’dan üçüncü halk günü

Türkyılmaz’dan üçüncü halk günü

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, üçüncü halk günü toplantısını Eryapı konutlarında gerçekleştirdi. Türkyılmaz, “Halkımızın sorunlarını dinlemek için bizler onların ayağına gidiyoruz. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için varız” dedi.

  • Kategori :
  • 30 Nisan 2019 Salı
  • 16:52

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, üçüncü halk günü toplantısını Eryapı konutlarında gerçekleştirdi. Türkyılmaz, “Halkımızın sorunlarını dinlemek için bizler onların ayağına gidiyoruz.  Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için varız” dedi.

VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, halk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Halk günü uygulamasıyla vatandaşlarla iç içe olmak istediklerini ve onlardan hiç kopmayacaklarını dile getiren Türkyılmaz, “İlk gün söylediğimiz gibi. Her yerdeyiz, gönüllerdeyiz. Vatandaşı ayağımıza çağırmıyoruz. Ayağına gidiyoruz. Dertlerini dinliyor, taleplerini alıyoruz.” diye konuştu.

ÇOCUKLARDAN TÜRKYILMAZ İLGİSİ

Toplantıda herkesim vatandaşlarla ilgilenen Türkyılmaz’a, toplantıya katılan çocuklardan da sevgi gösterisi yapıldı. Türkyılmaz, vatandaşla her fırsatta bir araya gelmeye çalışacaklarını ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için her hafta halk günü etkinliği düzenleyeceklerini söyledi.

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Türkyılmaz, “Tüm gayretimiz, çabamız hemşerilerimizin derdine derman olabilmek. Bu makamlar hizmet makamı. Yahşihan’da yaşayan hemşerilerimizin hizmetkârı olarak buraya geldik. Hemşerilerimizin bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Katılan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

türkyılmaz.jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.