Türkyılmaz, fırında pide yaparak vatandaşlara dağıttı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesi olan Ramazan ayında Kırıkkale’de bir ilk olan mahalle fırınında Ramazan pidesi yaparak çevre halkına dağıttı.

  • Güncel Haberler
  • 18 Nisan 2022
  • 16:58
Türkyılmaz, fırında pide yaparak vatandaşlara dağıttı

RAMAZAN AYI PAYLAŞMAKTIR

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesi olan Ramazan ayında Kırıkkale’de bir ilk olan mahalle fırınında Ramazan pidesi yaparak çevre halkına dağıttı. Köy hayatını özlemiş vatandaşların yemeklerini ve ekmeklerini pişirebilmesi için hazırlanan mahalle fırınları, kişilerin istedikleri zaman yemeklerini yapması için Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatları ile hizmete sunulmuştu.

EVLERE TEK TEK PİDE İKRAM ETTİ

Yapılacak tüm parklarda mahalle fırınlarının olacağını her fırsatta dile getiren Başkan Türkyılmaz, yapmış olduğu üretken belediyecilik çalışmaları ile Yahşihanlı vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Fırının başına geçerek kendi elleri ile Ramazan pidesi yapan Türkyılmaz, çevrede bulunan evlere tek tek pide ikram etti.

HALKIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Ramazan birlik, beraberlik ve paylaşmak demektir. Ramazan ayının maneviyatını ve bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için Şefik Güneşer Parkı’mızda bulunan, ilimizde bir ilk olma özelliği taşıyan mahalle fırınımızda Ramazan pidesi yaparak vatandaşlarımızın evlerine dağıtımını gerçekleştirdik.  Şefik Güneşer Parkı’mızda bulunan mahalle fırınımızın yanı sıra Yenişehir Mahallesinde yaptığımız parkımızda da mahalle fırınımız halkımızın hizmetine açılmıştır.

SEVGİ, SAYGI VE HÜRMETLER SUNUYORUM

En kısa zamanda Ahmet Demirbilek parkımızda da hizmete girecektir. Parklarımıza yapmış olduğumuz mahalle fırınlarımız sayesinde köy hayatını özlemiş vatandaşlarımız, yemeklerini ve ekmeklerini bu fırınlarda pişirebilecekler. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyor, sevgi, saygı ve hürmetler sunuyorum.” İfadelerini kullandı. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, geçtiğimiz yıllarda açılan Şefik Güneşer Parkı'nda bulunan fırında pide yapıp düzenlenen kahvaltıda vatandaşlara ikram etmişti.

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz’dan sağlıklı hizmet 

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz: “Onların her zaman emrindeyiz”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

26568

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER