Türkyılmaz başvurusunu yaptı

Türkyılmaz başvurusunu yaptı

YAHŞİHAN´IN EN İDDİALI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OSMAN TÜRKYILMAZ, MHP´YE ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

  • Kategori : güncel haberler
  • 09 Kasım 2018 Cuma
  • 11:16

YAHŞİHAN´IN EN İDDİALI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OSMAN TÜRKYILMAZ, MHP´YE ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

Ve Türkyılmaz başvurusunu yaptı

Milliyetçi Hareket Partisinde belediye başkanlığı ve il genel meclisi üyeliği için aday adaylık başvuru süresinin son günü de oldukça hareketli geçti. Uzun süredir başvurusunu ne zaman yapacağı merak konusu olan Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı.

ŞU ANA KADAR 2 BİN 300 HANENİN KONUĞU OLDU

2014 Yerel Seçimlerinde az bir oy farkıyla belediye başkanlığını kaçıran Osman Türkyılmaz, o tarihte olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisine aday adaylık başvurusunu yaptı. Seçimi kaybettiği günden itibaren kapı kapı, hane hane dolaşarak projelerini anlatan Osman Türkyılmaz, şu ana kadar yaklaşık 2 bin 300 hanenin konuğu oldu. Seçim gününe kadar 3 bin 500 hane ziyareti hedeflediğini ifade eden Türkyılmaz, projeleriyle de tüm Yahşihan halkının beğenisini topladı.

DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE, DAHA GÜZEL BİR YAHŞİHAN VE ÜRETKEN BELEDİYECİLİK

Projelerinin Yahşihan´a yeni bir yüz yeni bir çehre kazandırmasının yanında, Milliyetçi Hareket Partisinin “üretken belediyecilik” anlayışıyla yoğrulmuş, tüketmekten çok üretime ve istihdama yönelik projeler olduğunu kaydeden Türkyılmaz, “Daha temiz bir çevre, daha güzel bir Yahşihan ve üretken belediyecilik anlayışıyla Yahşihan´ı yönetmeye değil, güzel şehrimize hizmet etmeye talibiz” diye konuştu.

EVRAKLARINI İL BAŞKANI BALOĞLU´NA TESLİM ETTİ

Parti il binasına giderek evraklarını MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu´na teslim eden Yahşihan Belediye Başkan Aday Adayı Osman Türkyılmaz, “31 Mart´ta doğruluk kazanacak, dürüstlük kazanacak, Türk Milletine hizmet sevdasıyla yanıp tutuşanların partisi, Milliyetçi Hareket Partisi kazanacak. Ve elbette Yahşihan kazanacak, Kırıkkale kazanacak, Türkiye kazanacak” şeklinde konuştu.

OSMAN TÜRKYILMAZ DEĞERLİ BİR İSİM

Osman Türkyılmaz´ın değerli bir isim olduğunu belirten MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu da, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli´nin direktifleri doğrultusunda en doğru, en dürüst, en etkili adaylarla yolumuza çıkıp 31 Mart 2019´da tüm Türkiye´de yerel yönetimlerde söz sahibi olacağız. Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışıyla çıktığımız yolda, vatana hizmet yolunda Osman Türkyılmaz Beyefendiye de başarılar dilerim” dedi.

turkyilmaz.png

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.