Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nın 7. etabı Kırıkkale’de

Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nın 7. etabı Kırıkkale’de düzenlenecek. Puanlı Yol Yarışı 22-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Kırıkkale’de gerçekleştirilecek.

  • Spor
  • 16 Eylül 2022
  • 18:25
Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nın 7. etabı Kırıkkale’de

KAYITLAR CUMHURİYET MEYDANI’NDA
Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2022 Yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası 7. etabı ‘Pedallar Anadolu’nun Kalbinde’ sloganı ile Kırıkkale’de düzenlenecek. Puanlı Yol Yarışları, 22-25 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Öte yandan halk sürüşü ise 25 Eylül 2022 tarihinde saat 15.00’de düzenlenecek. Tüm Kırıkkale halkının davetli olduğu halk sürüşüne kayıtlar, 25 Eylül Pazar günü saat 13.30 ile 14.45 arasında Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak. Sürüş sonrası yapılacak olan çekilişle vatandaşlara bisiklet ve çeşitli hediyeler verilecek.

YARIŞCILARA SHIMANO DESTEK VERECEK
Yarış, Japonya merkezli Shimano firmasının sponsorluğunda düzenlenecek. Shimano’ya ait araçlar, yarış boyunca yarışmacıları takip ederek, nötral destek sağlayacak. Herhangi bir çarpışma ve mekanik arıza durumunda yarışmacıların en kısa sürede yarışa katılmaları sağlanacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Shimano Genel Müdür Yardımcısı Taizo Shimano şunları söyledi: “Varlığımızın yüzüncü yılında spor tarihimizde yeni bir sayfa açacağımız için çok heyecanlıyız. A.S.O.’nun etkinliklerini tarafsız destekle desteklemek için bir ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu, A.S.O. organizasyonundaki sporcuları yola ve yarışa geri döndürmek için birinci sınıf destek sağlayacağımız anlamına geliyor.”

İlginizi Çekebilir

Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nın 7. etabı Kırıkkale’de

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

20020

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER