TÜGVA’dan Rektör Aslan’a ziyaret

TÜGVA’dan Rektör Aslan’a ziyaret

  • Kategori :
  • 12 Aralık 2018 Çarşamba
  • 10:00

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale İl Temsilcisi Çağrı Parlak, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ersan Aslan’ı ziyaret etti.

MAKAMDA GERÇEKLEŞTİ

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette TÜGVA İl Temsilcisi Parlak, vakfın çalışmaları hakkında Rektör Ersan Aslan’a bilgiler verdi. Parlak’a Çalışan Gençlik Komisyonu Koordinatörü Mahmut Esad Bozdemir, Kadın Aile Koordinatörü Besra Bulduk, Üniversite Koordinatörü Muhammet Emin Kankal eşlik etti.

PARLAK BİLGİLER VERDİ

Ziyarette Üniversite-sanayi iş birliği başta olmak üzere her türlü bilimsel, kültürel ve sportif faaliyetlerin yapılmasına ilişkin görüşmenin gerçekleştiği ziyarette; gençlerin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya büyük önem verdiklerinin altını çizen TÜGVA Kırıkkale Temsilcisi Çağrı Parlak, bu zamana kadar hayata geçirmiş oldukları ve gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında Aslan´a bilgiler verdi.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİNİLDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan da TÜGVA Kırıkkale İl Temsilcisi Parlak´a ve vakıf yönetimine teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de iş birliklerinin devam edeceğini belirtti. TÜGVA'nın başarılı çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Rektör Aslan, Kırıkkale il temsilciliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Ziyaretlerin ardından hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleşti.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.