TSO'dan Silah OSB’ye üye ziyareti

TSO'dan Silah OSB’ye üye ziyareti

Silah İhtisas OSB’de faaliyet gösteren firmaları ziyaret eden TSO Yönetim Kurulu BaşkanıAhmet Varlı ve Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu, firma yetkililerinden faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

  • Kategori : Gündem
  • 26 Haziran 2020 Cuma
  • 16:57

ÜRETİM HAKKINDA BİLGİ ALDI
Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesini sık sık ziyaret eden Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Sinerji Savunma, Çanga Makine ve Mertsav firmalarının yetkililerinden faaliyetleri ve sorunları hakkında bilgi aldı. Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ile birlikte yaptığı üye ziyaretlerinde Sinerji Savunma AŞ sahibi Adnan Duman’dan firmanın üretim durumu, ihtiyaçları ve talepleri hakkında bilgi alan Varlı ve Şerbetçioğlu daha sonra ziyaret ettiği Çanga Makina firmasında da firma sahibi Ramazan Çanga ile birlikte üretim tesislerini gezdi. 

DAHA CANLI HALE GELECEK
Silah İhtisas OSB’de inşaat çalışmaları sona yaklaşan Mertsav firmasını da ziyaret eden Varlı ve Şerbetçioğlu, inşaat süreci ile ilgili bilgi aldı. Savunma Sanayi alanında Kırıkkale’yi ayrı bir noktaya taşıyan Silah İhtisas OSB’ye ilginin her geçen gün arttığını söyleyen Varlı, alt yapı sorunu bulunmayan ve arsa tahsisi konusunda sağlanan kolaylıklarla yatırımcılar için cazip hale gelen bölgenin yeni yatırımcılarla daha canlı hale geleceğini söyledi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.