Sulakyurt’a TOKİ müjdesi

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, TOKİ tarafından Sulakyurt ilçesine konut yapılacağının müjdesini verdi. Bildik ayrıca, ilçeye yapılacak olan Hükümet Konağı projesinin de 15 gün içerisinde ihaleye çıkacağını belirtti. 

  • Güncel Haberler
  • 01 Eylül 2022
  • 17:11
Sulakyurt’a TOKİ müjdesi

74 ADET KONUT YAPILACAK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin hayata geçirileceğini ve projenin detaylarının 13 Eylül 2022 tarihinde açıklanacağını belirtmişti. TOKİ işbirliği ile yürütülecek olan proje, vatandaşlar arasında merak konusu olurken, bir müjde Sulakyurt Belediyesi’nden geldi. Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ün de destekleri ile birlikte Sulakyurt ilçesine 74 adet TOKİ konutu yapılacağını belirtti. Bildik’in bir diğer müjdesi ise Hükümet Konağı oldu. Bildik, Sulakyurt Hükümet Konağı’nın 15 gün içerisinde TOKİ tarafından ihaleye çıkarılacağını belirtti.

“BİZ SUSARIZ, HİZMETLERİMİZ KONUŞUR”
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Bildik, “Bugün günlerden Ankara. İlçemize hizmet için çalmadık kapı bırakmıyoruz. Değerli Milletvekilim Av. Halil Öztürk’ün destekleriyle İller Bankası, Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve TOKİ Başkanlığı ziyaretlerimizde, ilçemiz güzel kazanımlar elde ettik. Müjde, belediyemizde yer teslimi yapılan TOKİ ile 74 konut yapılması için Sayın Cumhurbaşkanımızın 13 Eylül’de açıklayacağı sosyal konuta dahil olduk. İlçemize hayırlı olsun. Ayrıca, Sulakyurt Hükümet Konağı projemiz 15 güne kadar TOKİ tarafından ihaleye çıkıyor. İlçemize hayırlı olsun. Biz çalışırız, ilçemiz kazanır. Biz susarız, hizmetlerimiz konuşuruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Öztürk'ten evi yanan kadına destek

İlginizi Çekebilir

Kadınların üretime katkısı inkâr edilemez

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı’dan Komedyene tepki 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

68330

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER