Sulakyurt’a spor kompleksi 

Başkanlık görevine geldiği günden itibaren her alanda önemli çalışmalar gerçekleştiren Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçeye önemli bir yatırım daha kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor.

  • Spor
  • 03 Haziran 2022
  • 12:52
Sulakyurt’a spor kompleksi 

ÇABA VE GAYRETİ GÖSTERİYORUZ 
Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde gençlerin daha etkin spor aktivitelerinde bulunması amacıyla spor kompleksi yapılacak. 8 bin 800 metrekare alan üzerine yapılması planlanan arsanın tapusunu Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Celal Yüksel’e teslim etti. Başkan Bildik, “En kısa sürede ihalesi yapılarak yapımına başlanacaktır. Yapılan her şey memleketimiz için. Biz susarız hizmetlerimiz konuşur. İlçemizin her alanda gelişmesi amacıyla elimizden gelen çalışmaları en iyi şekilde sergilemeye çalışıyoruz” dedi.


BÜTÜN İMKANLARIMIZI KULLANIYORUZ 
Sulakyurt bizim sevdamız sloganıyla çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Bildik, “İlçemizin her alanda gelişmesi ve büyümesi için belediyemizin tüm imkanlarını seferber ediyoruz. İnşallah yapılacak olan spor kompleksiyle beraber ilçemizin çehresi daha da değişecektir.  Biz gece gündüz demeden ilçemizin gelişmesi amacıyla çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt, fiber altyapıya kavuştu 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’a spor kompleksi 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’ta birlik ve beraberlik iftarı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

97488

Mirası paylaşamıyoruz 

Kaba doğum hızımız azalıyor! Kırıkkale’nin nüfusu eriyor!

PERKOTEK Plaka Tanıma Sistemi

Motorinin litre fiyatına 2 lira 50 kuruş indirim

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

SIRADAKİ HABERLER