Sulakyurt Belediyesi öğrencilerin yanında

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Milletvekili Av. Halil Öztürk’ün ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik başlattığı kampanyaya Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik’te destek verdi. Başkan Bildik, “Geçmişte olduğu gibi her zaman velilerimizin ve öğrencilerimizin yanındayız” dedi.

  • Siyaset
  • 07 Eylül 2022
  • 17:16
Sulakyurt Belediyesi öğrencilerin yanında

KAMPANYAYA DESTEK GİDEREK BÜYÜYOR 
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk’ün geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik başlattığı kampanyaya destekler giderek büyüyor. Bu kapsamda ilk olarak MHP yönetimi harekete geçerken, belediyelerde kampanyaya destek olmak amacıyla gerekli çalışmaları başlatmış durumda.

ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ 
Sosyal medya hesabı üzerinden kampanyayla ilgili paylaşım yapan Bildik, her alanda olduğu gibi bu alanda da ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi. Bildik, “İlçemizde hiçbir vatandaşımızın bu konuda sıkıntı yaşamasını istemeyiz. Milletvekilimiz Halil Öztürk’ün de çağrısıyla üzerimize düşen görevi yerine getirmeye her zaman hazırız” dedi. 

BU ÇAĞRIYA ASLA DUYARSIZ KALAMAYIZ 
Bildik, “Sevgili gençler, sizin derdinize derman olacak kurumlarla irtibat kurun, muhatap olun. Her zaman Sulakyurt Belediyemizin kapısı açık, onları her zaman misafir ederiz, gençler başımızın tacıdır. Üzerimize düşeni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Sulakyurt Belediye Başkanlığı olarak Milletvekilimizin bu çağrısına duyarsız kalmayarak ilçemizde ihtiyacı olan öğrencilerimize gereken desteği sağlamaya hazırız. Haydi Kırıkkale'm el ele verelim, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayalım” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Taşeron kardeşlerimize daimi kadro verilmeli”

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt Belediyesi öğrencilerin yanında

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

23109

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER