Shimano Kırıkkale’de

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 7’nci etabı gerçekleştirilecek olan puanlı yol yarışları, Kırıkkale’de gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılan takımlara dünyaca meşhur Japonya merkezli Shimano firması da teknik natural destek sağlayacak.

  • Spor
  • 17 Eylül 2022
  • 12:04
Shimano Kırıkkale’de

NATURAL DESTEK SAĞLAYACAK 
Türkiye Bisiklet Şampiyonası 7. etabı olan Türkiye Şampiyonası Kırıkkale’de düzenlenecek. Puanlı Yol Yarışı 22-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Kırıkkale’de gerçekleştirilecek.  Yarışmaya katılan takımlara dünyaca meşhur Japonya merkezli Shimano firması da teknik natural destek sağlayacak. Shimano Fransa turunun sponsorlarından birisi. Shimano ilk kez Kırıkkale’ye teknik ekibi ile geliyor.


22-25 EYLÜL TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEK
Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2022 Yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası 7. etabı ‘Pedallar Anadolu’nun Kalbinde’ sloganı ile Kırıkkale’de düzenlenecek. Puanlı Yol Yarışları, 22-25 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Öte yandan halk sürüşü ise 25 Eylül 2022 tarihinde saat 15.00’de düzenlenecek. Tüm Kırıkkale halkının davetli olduğu halk sürüşüne kayıtlar, 25 Eylül Pazar günü saat 13.30 ile 14.45 arasında Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak. 


YARIŞ BOYUNCA YARIŞMACILARI TAKİP EDECEK 
Sürüş sonrası yapılacak olan çekilişle vatandaşlara bisiklet ve çeşitli hediyeler verilecek.  Yarış, Japonya merkezli Shimano firmasının katılımı ile farklı bir boyuta taşındı. Shimano’ya ait araçlar, yarış boyunca yarışmacıları takip ederek, nötral destek sağlayacak. Herhangi bir çarpışma ve mekanik arıza durumunda yarışmacıların en kısa sürede yarışa katılmaları sağlanacak. Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu himayesinde gerçekleşecek olan yarışma şehirde heyecan oluşturdu.


Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Shimano Kırıkkale’de

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu: “Kırıkkale’yi spor şehri yapacağız”

İlginizi Çekebilir

Pedallar Anadolu’nun Kalbinde, Kırıkkale’de buluşuyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

11408

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER