Şehit mezarına hayvan kemiği çaktılar

Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda eden Şehit Deniz Piyade Astsubay Çavuş Serhat Gençer’in mezarına hayvan kemiği çakıldı.

  • 3. Sayfa
  • 26 Ağustos 2019
  • 12:32
Şehit mezarına hayvan kemiği çaktılar

Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda eden Şehit Deniz Piyade Astsubay Çavuş Serhat Gençer’in mezarına hayvan kemiği çakıldı. Esrarengiz olayı gören Şehit Babası Mehmet Gençer, yetkililerden Şehitliğe kamera sisteminin korunmasını istedi.

AMAÇ NE?

Olay cumartesi günü Şehit Babası Mehmet Gençer’in oğlu Şehit Deniz Piyade Astsubay Çavuş Serhat Gençer’in kabrini ziyaretinde ortaya çıktı. Şehit oğlunun mezarını ziyaretinde, kabrinin üzerine çakılmış hayvan kemiğini gören Şehit Babası Gençer, ilk olarak Şehitliğin görevlisini çağırarak olayın nasıl olduğunu sordu. Şehit mezarına hayvan kemiğinin çakıldığını görmediğini söyleyen görevli ile hayvan kemiğini şehit mezarından çıkartan şehit babası, olayın iki nedenden ötürü yapılacağını söyledi.

ŞEHİTLİĞE KAMERA SİSTEMİ

Şehit Babası hayvan kemiğinin çakılma amacından birinin kendisine mesaj vermek istenmesi, diğer nedenin ise sihir (büyü) yapıldığından dolayı olacağını söyledi. Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda eden aziz şehidimiz Serhat Gençer’in mezarına hayvan kemiği çakan yada çakanların bulunmasını isteyen Şehit Babası Mehmet Gençer, şehitliğe kamera sisteminin çakılmasını istedi.

GÖREVLİYİ ŞAHİT TUTTU

Olayı anlatan Şehit Babası Gençer, “Cumartesi sabah oğlumu ziyarete geldim. Mezarı başına geldiğimde oğlumun mezarına bir hayvanın kalça kemiğinin çakıldığını gördüm. Şehitlikte görevli arkadaşı çağırarak kemiği gösterdim ve olayın nasıl olduğunu görüp görmediklerini sordum. Görevlinin olayı görmediğini söylemesi üzerine, görevli arkadaşla beraber oğlumun mezarına çakılan hayvan kemiğini çıkarttık. Kemiğin resimlerini çekerek görevli arkadaşı da şahit tuttum” ifadelerini kullandı.

SİHİR YADA MESAJ

Şehitlikte yaşanan olayı anlatmaya devam eden Şehit Babası Gençer, “Çok üzülüyorum. Bunu yapanların iki amacı vardır. Birincisi sihir (büyü), ikincisi ise bana mesaj vermek istiyorlar. Eğer bana mesaj vermek istiyorlarsa ben buradayım. Şehit oğlumun mezarından ne istiyorlar. Bunu yapan yada yapanların elleri kırılsın. Sayın Valimiz ve Sayın Emniyet Müdürümüzden gerekli çalışmaların yapılmasını ve şehitliğe kamera sistemi takılmasını istiyorum” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

16064

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER