Saygılı’dan ortaokul öğretmenine ziyaret 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla ortaokul öğretmeni olan Atatürk Ortaokul Öğretmeni emekli Aynur Akkuş’u evinde ziyaret etti. 

  • Eğitim
  • 24 Kasım 2022
  • 16:53
Saygılı’dan ortaokul öğretmenine ziyaret 

TEŞEKKÜR ETTİ 
24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Atatürk Orta Okulunda eğitim gördüğü dönemde Matematik Öğretmeni olan emekli öğretmen Aynur Akkuş’u evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Akkuş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Saygılı’ya teşekkür etti. 


ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM 
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ifade etti. Başkan Saygılı, “Öğretmenler Günü dolayısıyla üzerimde emeği olan Atatürk Orta Okulunda eğitim görürken öğretmenlerimden olan Matematik öğretmenim Aynur Akkuş ziyaret edip, öğretmenler gününü kutladım. Bana ve yetiştirdiği tüm çocuklara verdiği emeklerden dolayı öğretmenime şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle bir kez daha tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete intikal edenleri rahmetle, saygıyla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

HEDİYE ETTİĞİ KİTAP KÜTÜPHANEMDE
Başkan Saygılı, ziyarette emekli matematik öğretmeni Akkuş ile ilgili olan anısını da anlatarak “Öğretmenimiz hediye vermeyi çok severdi. Yılbaşında da bir çekiliş yapmış, yaptığı çekilişte ben çıkmıştım. Aynur öğretmenim bana yeni yıl hediyesi olarak kitap hediye etmişti. O kitabı hala kütüphanemde durur. Bana matematiği sevdirende kendisidir” ifadesini kullandı.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Aç kalan kurtlar sürüye daldı! 60 koyun telef oldu 

İlginizi Çekebilir

Metamfetamin ele geçirildi 

İlginizi Çekebilir

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

13525

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER