Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kırıkkale esnaf ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Sanayi Sitesinde ki işyerlerini de ziyaret ederek esnaflara "hayırlı işler" dileklerinde bulunup taleplerini dinledi. 

  • Gündem
  • 12 Ağustos 2022
  • 18:03
Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

YENİ SANAYİ SİTESİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 
Kırıkkale Belediyesinin şehir genelinde yürüttüğü çalışmalar ve ihaleye çıkan projeler hakkında esnaflara bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, eski sanayi sitesinin taşınması hususunda gelinen nokta hakkında da bilgi verdi. TOKİ tarafından yürütülen çalışmaların devam ettiğini, kamulaştırma çalışmalarının sürdüğünü belirten Saygılı yeni sanayi sitesinin Kırıkkale’nin marka yüzü olacağını belirtti. Başkan Saygılı “Hemşehrilerimizi ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz.” dedi.


ALIN TERİYLE ÇALIŞIYORLAR
Sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Saygılı,”Alın teriyle, emeğiyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi dinlemekten çok mutluyuz. Her zaman onların yanındayız, kendilerine bol kazançlar diliyorum. İnşallah yakın zamanda TOKİ Tarafından inşaatına başlanacak olan yeni sanayi sitesi onların daha rahat, konforlu ortamda Kırıkkaleli hemşehrilerimize hizmet etme imkanı sağlayacak” ifadesini kullandı. 

BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM
Başkan Saygılı, ‘‘Her daim esnafımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yoğun ve ağır iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılayan esnaflarımıza bu davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Başkan Saygılı, ziyaret sırasında esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunurken, Kırıkkale Oto Sanatkarlar ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Murat Pehlivanlı’da Başkan Saygılı’ya yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri dile getirdi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Hasandede köyünde aşure birlikteliği 

İlginizi Çekebilir

Saygılı, esnaf sofrasında 

İlginizi Çekebilir

Vatana ebediyen sahip çıkacağız 

Ali Vural
Yenimahalle koşu yolunda sineklerden ivezlerden yürünmüyor. Bi ilaçlansa otlar temizlense iyi olur.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

40355

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER