Saygılı, koltuğunu Tok’a bıraktı

Saygılı, koltuğunu Tok’a bıraktı

23 Nisan programları Belediye Başkanlık makamında başladı. Şehit Aydın Çopur İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ramazan Tok Başkanlık makamına oturdu

  • Kategori : Eğitim
  • 23 Nisan 2019 Salı
  • 13:36

23 Nisan programları Belediye Başkanlık makamında başladı. Şehit Aydın Çopur İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ramazan Tok Başkanlık makamına oturdu Tok, Belediye Başkanımız ile sohbetin ardından makamda bulanan Başkan Yardımcıları ve Birim müdürlerinden bilgi aldı. Temsili Başkan Ramazan Tok, bazı birim müdürlerine talimatlar verdi.

 

Belediyedeki programın sona ermesinden sonra Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında düzenlenen programa katıldı.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu şiirler okunarak, okulların gösterisi ile devam eden programda Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında düzenlenen törenin ardından Büyük Şehir Parkı Etkinlik Çayırında çocuklara özel oyun parkuru kuruldu. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığını ifade etti.   Büyük Şehir Parkı Etkinlik Çayırında çocuklara özel oyun parkuru için veliler Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya teşekkür ettiler.

KÜÇÜK BAŞKAN.jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.