Saygılı: “İnandık, çok çalıştık ve kazandık”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, meydanda kutlamalar gerçekleştiren vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim sonucunda kazananın Türkiye olduğunu vurgulayan Saygılı, “İnandık, çok çalıştık, kazandık. Bu zafer hepimizin” dedi. 

  • Siyaset
  • 29 Mayıs 2023
  • 11:35
Saygılı: “İnandık, çok çalıştık ve kazandık”

KUTLAMALAR GERÇEKLEŞTİRİLDİ 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13’üncü kez yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de vatandaşlar cadde ve sokaklara döküldü. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran vatandaşlar ellerine bayraklar alarak kutlama gerçekleştirdi. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, meydanda kutlamalar gerçekleştiren vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim sonucunda kazananın Türkiye olduğunu vurgulayan Saygılı, “İnandık, çok çalıştık, kazandık. Bu zafer hepimizin” dedi. 

TÜRKİYE YÜZYILI KAZANDI 
Saygılı, “Çok partili siyasi hayatımızın en önemli seçimlerinden birinde milletimiz kararını Türkiye Yüzyılı'ndan yana kullanmıştır. Seçimin ilk turunda milletimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin çoğunluğunu Cumhur İttifakı'na vererek yasamadaki tercihini zaten ortaya koymuştu. Bugün yapılan ikinci tur seçimiyle milletin Cumhurbaşkanlığındaki, yani yürütmedeki tercihi de kesinleşti. Milletimizin her iradesi gibi bu sonucun da başımızın üstünde yeri vardır. Kazanan sadece biz değiliz. Kazanan Türkiye'dir, kazanan tüm kesimleriyle milletimizdir, kazanan demokrasimizdir” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 


İlginizi Çekebilir

Trafik kazaları KGYS kameralarınca görüntülendi

İlginizi Çekebilir

O aileye AYBİMAŞ’tan yardım eli 

İlginizi Çekebilir

Motosiklet sürücülerine sıkı denetim: "Kask siparişi verdim" bahanesi cezadan kurtaramadı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

42741

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

SIRADAKİ HABERLER