Saygılı, felaket bölgesinde

Saygılı, felaket bölgesinde

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, beraberinde AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım ve MÜSİAD Başkanı Ahmet Çetin ile birlikte sel felaketinden en çok etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu.

  • Kategori : Gündem
  • 17 Ağustos 2021 Salı
  • 10:22

VALİ SEZER İLE GÖRÜŞTÜ
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kastamonu Bozkurt ilçesine giderek sel felaketinde çalışma yapan belediye ekipleri ve afetzedelerle bir araya geldi. Belediye Başkanı Saygılı, felaket bölgesinde devam eden çalışmalara katılarak vatandaşlarla buluştu. Başkan Saygılı, Bozkurt ilçesinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından bölgenin koordinasyonunu sağlamak için görevlendirilen Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ile görüştü. 

“YARALARI SARMAK İÇİN SAHADAYIZ”
İlişi köyünde çalışmalara katılan Başkan Saygılı, burada vatandaşlar ile görüşerek her türlü imkânın sağlandığını ifade etti. Başkan Saygılı yaptığı açıklamada; “Sel bölgesindeki çalışmaların koordinasyonunu yapmakla görevlendirilen Vali Yunus Sezer ile birlikte ekiplerimizin de çalışmalara katkı sağlamak, Kastamonu'da selden etkilenen hemşehrilerimizin yaralarını hızla sarmak için sahadayız, yanlarındayız. Her bir hemşehrimizin yarasını sarmak için devletimizin tüm kurumlarıyla seferber olmuş durumdayız” diye konuştu.

“BÜYÜK YIKIM İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”
Büyük bir sel felaketinin getirdiği yıkım ile karşı karşıya kalındığını belirten Başkan Saygılı; “Yaşanan can kayıpları bizleri ve milletimizi derinden üzdü. Burada devletimizin tüm imkanlarını seferber ettiği, arama kurtarma ve temizleme çalışmaları son hızla yürütülmektedir. Çalışmalara katılan tüm güçlerimize teşekkür ediyorum. Bir kez daha selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

saygili (2).jpg saygili (1).jpg saygili (3).jpg saygili (4).jpg saygili (5).jpg saygili (6).jpg saygili (7).jpg saygili (8).jpg saygili (9).jpg saygili (10).jpg saygili (11).jpg

guneslikalem@hotmail.com
gunesli kalem

senin ne işin var orada, önce kırıkkaledeki kanalizasyonu çöz, pis kokuları dağıt


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.