Rektör Aslan, ilklere imza atıyor 

Kırıkkale Üniversitesi’nin her alanda gelişmesi amacıyla çalışma gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, şehir her alanda kalkınmasını sağlayacak önemli projelere de imza atıyor. 

  • Eğitim
  • 24 Mayıs 2022
  • 14:32
Rektör Aslan, ilklere imza atıyor 

PROJELER ŞEHRİ HEYECANLANDIRIYOR 
Akademik alanda eğitim ve öğretim gerçekleştiren Kırıkkale Üniversitesi, fakülteleriyle gelecekte hayallerine ulaşmak isteyen gençlere öncülük ediyor. Şehir-üniversite bütünleşmesinin her alanda gerçekleşmesini sağlamak amacıyla çaba ve gayret gösteren Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan ve ekibi, şehrin dinamiklerini de hareketlendirmeye bir yandan da projeleriyle heyecanlandırmaya başladı.


MUTLULUĞUNUZ ACIYA DÖNÜŞMESİN 
Geçtiğimiz aylarda Kırıkkale Valiliği ve Kırıkkale Belediyesi, diğer paydaşlarıyla birlikte “Kırıkkale-2053; Arama Konferansı” adı altında önemli bir programa ev sahipliği yapan Kırıkkale Üniversitesi, bugünlerde ise ‘Maganda Kurşununa Hayır’ temalı düğünlerde silah kullanılmamasına yönelik bir farkındalık oluşturdu.  


MAGANDA KURŞUNUNA HAYIR 
Kırıkkale Valiliği himayelerinde, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  İl Jandarma Komutanlığı ve İl Müftülüğü işbirliğiyle hazırlanan  ‘Maganda Kurşununa Hayır’ temalı toplum içinde silah kullanılmasının engellenmesi, maganda kurşunu ve yorgun mermilerden doğabilecek zararların önüne geçilmesi projesiyle mutlu günlerin acıya dönüşmesinin engellenmesi planlanıyor. 
 

İlginizi Çekebilir

Rektör Aslan, ilklere imza atıyor 

İlginizi Çekebilir

KÜ, 17 farklı alanda çalıştay düzenledi 

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kırıkkale’ye geliyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

72542

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER