Proje eğitimi alan öğretmenler yeni döneme hazır

Kırıkkale'de Millî Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) birimince öğretmenlere yönelik Ulusal ve Uluslararası Proje Hazırlama Hizmetiçi Eğitim Kursu düzenlendi.

  • Eğitim
  • 10 Eylül 2022
  • 12:12
Proje eğitimi alan öğretmenler yeni döneme hazır

ÇALIŞMALARIN TEMELİNİ ATMIŞ OLDUK
Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde öğretmenlere Ar-Ge Koordinatörü Mustafa Can Hiçyılmaz tarafından proje yönetimi, Erasmus programı, TÜBİTAK, kalkınma ajansları gibi hibe veren kurum ve kuruluşların proje hazırlama teknik ve yöntemleri anlatıldı. Hiçyılmaz kurs sonunda yaptığı açıklamada, "2022-2023 eğitim dönemine hazırlık amaçlı meslektaşlarımızla kurs süresince çok önemli çalışmaların temelini atmış olduk. 

KATILIM BELGELERİ VERİLDİ 
“Bundan böyle eğitim alan her öğretmen rahatlıkla proje çalışmalarını yapabilecek yeterlilik seviyesine ulaştı. Arkadaşlarımız okullarında eğitim öğretime başladıklarında yerel ve ulusal düzeyde proje çalışmalarını yürütmüş olacaklar. Bu sayede de hem meslektaşlarımıza hem de öğrencilerimize birçok kazanımlar sağlamış olacağız." dedi. Hiçyılmaz, kurs döneminde eğitimlerini tamamlayan öğretmenlerin çeşitli konulara dair örnek proje çalışmaları yaptıklarını, görülen eksikliklerin de birlikte giderildiğini sözlerine ekledi. Kurs, öğretmenlere katılım belgelerinin verilmesinin ardından son buldu.

Haber: Osman Yılmaz 
 

İlginizi Çekebilir

Kadınların Yeni Gözdesi Yeni Nesil Elizi Altın Modelleri

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale dolar zengini

İlginizi Çekebilir

Futbol turnuvası başladı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

95390

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER