Pedallar, depremzedeler için çevrilecek 

Kahramanmaraş merkezli 11 il genelinde meydana gelen depremin yaralarının sarılması amacıyla çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen bu duruma kayıtsız kalmayan Türkiye Bisiklet Federasyonu, depremin olduğu günden itibaren bölgede yardımlarını sürdürüyor.

  • Spor
  • 01 Mart 2023
  • 12:54
Pedallar, depremzedeler için çevrilecek 

AKYÖN: “EL ELE VEREREK BUGÜNLERİ ATLATACAĞIZ” 
Türkiye Bisiklet Federasyonu, Kahramanmaraş merkezli 11 il genelinde meydana gelen depremin yaralarının sarılması amacıyla sahada etkin mücadelesini sürdürüyor. Yunanistan’da düzenlenecek olan ‘Granfondo Bisiklet Yarışları’nın gelirleri Türkiye’de meydana gelen depremde zarar gören vatandaşlar için aktarılacak. Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön, “İnşallah hep birlikte el ele vererek bu günleri atlatacağız” dedi. 

DEPREMZEDE AİLELERİMİZİN YANLARINDAYIZ 
Akyön, “Depremin meydana geldiğini haber alır almaz 77 il genelinde bulunan temsilcilerimizle irtibata geçtik ve bölgeye gerekli yardımların hızlı bir şekilde ulaştırılması amacıyla gerekli çalışmayı koordine ettik. O bölgelere yardım etme amacıyla birlik ve beraberlik içerisinde bir dayanışma ruhuyla mücadele sergiledik. İnşallah ilerleyen süreçte depremin yaralarının sarılması ve halkımızı depremin etkisinden uzaklaştırmak amacıyla halkımızı bisikletle buluşturacağız. Aynı zamanda Yunanistan’da düzenlenecek olan ‘Granfondo Bisiklet Yarışları’nın gelirleri depremzede ailelerimize aktarılacak” şeklinde konuştu.  

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Pedallar Anadolu’nun Kalbinde, Kırıkkale’de buluşuyor 

İlginizi Çekebilir

Çocuklardan Osman amca sevgisi 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkaleli şefler, deprem bölgesinde

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

66121

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER