Öztürk, ziyaretlerini sürdürüyor 

MHP Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk; TBMM’nin çalışmalarına bir hafta ara vermesiyle Kırıkkale’ye adeta demir attı. 

  • Siyaset
  • 14 Şubat 2022
  • 16:01
Öztürk, ziyaretlerini sürdürüyor 

ESNAF ZİYARETLERİ TAM GAZ DEVAM EDİYOR
Milletvekili Öztürk; “Esnaf ve Sanatkârımız bizim için çok önemli. Hemen hemen her fırsatta değişik meslekleri icra eden esnaflarımızı ziyaret ederek, onların güncel taleplerine çözümler üretmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki; ekmek teknelerinin başından 365 gün hiç ayrılmıyorlar, haftanın yedi günü çalışan esnafımız var. Tek amaçları Kırıkkale ekonomisine katma değer yaratmak ve evlerine ekmek götürmek olan özverili ve çalışkan Kırıkkaleli esnafımız her türlü takdiri hak etmektedir. Bu bakımdan her daim onlarla birlikte olmaya gayret göstererek, varsa taleplerini Ankara’da yerine getiriyoruz.” dedi.

İL ÖZEL İDARE ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ 
Kırıkkale İl Özel İdaresi’ne uğrayıp, çalışanlarla birlikte çay içen MHP’li Öztürk; “Burada görev yapan her bir hemşehrimiz; gece gündüz demeden Kırıkkale’nin alt yapısını iyileştirmek için ter döküyorlar. Bu bakımdan onların alın terlerinin kıymeti, bizim için çok değerlidir. Dün olduğu gibi, bugün de gördüğünüz üzere birlikteyiz. Birlikte yudumladığımız çayların bu bakımdan çok büyük kıymeti vardır. Esasen baktığınızda hepimiz Kırıkkale’nin daha güzel yarınları için gayret gösteriyoruz. Bunu da tüm hemşehrilerimiz ile birlikte, gönül gönüle başaracağız. Her alanda görülen eksiklikler bize iletilmekte, biz de gerekli ve ilgili kurumlarla görüşüp, sorunu gidermekteyiz. Görüldüğü üzere konulara yerinde, yani Kırıkkale’de müdahale ediyoruz.” diyerek, il özel idaresi çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür etti.

MUHTARLAR ÖZTÜRK’Ü BAĞRINA BASTI
Kırıkkale’de ziyaretlerini muhtarlarla buluşarak sürdüren milletvekili Öztürk; Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek ziyaretinde çok sayıda muhtar tarafından karşılanan Halil Öztürk; “Derneğimizin faaliyete geçmesini çok önemsedik ve katkı sunmaya çalıştık. Biliyoruz ki; birlikten güç doğar. Biliyorsunuz sizler nasıl ki; her daim bizlere sahip çıkıyorsanız, bizler de Ankara’da sesiniz, eliniz ayağınız olmaya çalışıyoruz. En son Cumhur İttifakı olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla maaşlarınızda yaşanan artış; sizleri olduğu kadar, bizleri de memnun etmiştir. Bir telefonla veya bu ziyaretlerimizde ilettiğiniz sorumlu olduğunuz mahallelerde yaşanan her türlü sorunu biliyorsunuz ki, anında çözüme kavuşturuyoruz. Gönül ve kardeşlik hukuku çerçevesinde karşılıklı oluşturduğumuz sinerji tüm Kırıkkale’ye yayılmış durumdadır.” dedi.

YEREL SANATÇILAR ÖZTÜRK’E TÜRKÜ SÖYLETTİ
Kırıkkale Sanatçıları Kültür, Sanat, Yardımlaşma Derneği’ni (KSD) ziyaret eden Öztürk’e yerel sanatçılardan büyük sürpriz. Merkez İlçe Başkanı, il, ilçe başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte derneğe gelen MHP’li Öztürk; “Yerel sanatçılarımız bizim baş tacımızdır. Pandemi döneminde diğer tüm meslek grupları gibi sıkıntı yaşadılar. Ancak sürecin kısa sürmesi için elimizden geleni yaparak, kendilerine destek olmaya çalıştık. Hep söylüyoruz; ‘Kırıkkale’de yaşayanlar olarak, biz büyük bir aileyiz’, sanatçısıyla, esnafıyla, emeklisiyle, çiftçisiyle, çalışanıyla bu büyük ailenin bir parçası olmak, dertlere çareler üretmek bizi çok mutlu etmektedir.” Şeklinde konuşan Öztürk daha sonra bağlama eşliğinde yerel sanatçılara eşlik ederek bozlak söyledi.  
Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

MHP’de salonlara sığmayan bayramlaşma 

İlginizi Çekebilir

MHP heyeti sahada 

İlginizi Çekebilir

MHP’den ‘Adım Adım 2023’ toplantısı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

86667

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER