Öztürk, “Türkiye büyük bir ihanet sarmalı içerisinde”

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkale sokaklarını dolaşarak, vatandaş ve esnafla bir araya geldi. Burada vatandaşın sorunlarını dinleyen Öztürk, “Türk milleti, Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Cumhur İttifakı’na güvensin” dedi.

  • Siyaset
  • 23 Ağustos 2021
  • 19:09
Öztürk, “Türkiye büyük bir ihanet sarmalı içerisinde”

“AŞILAMA ORANININ ARTMASIYLA BİRAZ DAHA GÜVENDEYİZ”
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkaleli vatandaşlarla bir araya geldi. Aşılama oranlarının artmasıyla hemşehrileri ile daha rahat buluşabildiğini belirten Milletvekili Öztürk, “Tüm dünyayı bir buçuk senedir kasıp kavuran Kovid-19 salgını sebebiyle birbirimize yaklaşamaz, selam veremez olduk. Ancak, aşılama oranının artmasıyla birlikte, tedbirleri çok da elden bırakmadan hemşehrilerimizle bir araya geldiğimiz programlarımızın sayısını artırdık. Çünkü hepimiz birbirimizi çok özledik ve hemşehrilerimle çay ve yemek sohbetlerinde bir araya gelmeye hasret kaldık. Şimdi ise yaz mevsiminin avantajlarından da yararlanarak, açık hava ortamlarda bir araya gelip hemşehrilerimizle hasbihal etme, onların dertlerini dinleme, dertlerine çözüm üretme şeklinde sürdürdüğümüz programlarımızı daha da sıklaştırdık. MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olmam hasebiyle, genel merkezdeki işlerimiz ve hemşehrilerimin talepleriyle ilgili Ankara’da yapılması gereken işler haricindeki tüm zamanımı Kırıkkale’de geçirerek hemşehrilerimle bir araya geliyorum,” diye konuştu.

“KIRIKKALE HALKI SICAK VE SAMİMİ BİR KARAKTERE SAHİPTİR”
Kırıkkale halkının teveccühünden ziyadesiyle memnun olduğunu ifade eden MHP’li Öztürk, “Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, Kırıkkale halkı sıcak ve samimi bir karaktere sahiptir. Biz de bunun bilincinde olarak hemşehrilerimizi birebir dinleyip onların dertlerine, sıkıntılarına, taleplerine cevap verebilmek için ne gerekiyorsa yapıyor, yüz yüze bir araya gelemediğimiz zamanlarda ise her an telefonla ulaşılabilen bir milletvekili olabilmek için çalışıyorum. ‘Gecem gündüzüm, aklım fikrim hep Kırıkkale” derken laf olsun diye değil, hemşehrilerime hizmet sunma yönündeki kararlılığımın ve içtenliğimin ifadesi olarak bu cümleyi sarf ediyorum.” dedi. 

“TÜRK MİLLETİ, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE VE CUMHUR İTTİFAKINA GÜVENSİN”
Ziyaretlerinde, hemşehrilerine Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak yaptıkları çalışmaları da anlatan Öztürk, “Ülke olarak içinde bulunduğumuz süreç ve yaşanılan sıkıntılarla ilgili olarak hemşehrilerimizi bilgilendirerek, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlatıyoruz. Türkiye büyük bir ihanet sarmalı içerisinde. Türkiye, zor durumda bırakılmaya çalışılan bir ülke. Türk Milleti, Milliyetçi Hareket Partisine ve Cumhur İttifakına güvensin” dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

82037