Onlar eğlendi herkes eğlendi

Otizmli öğrencilerin eğitim gördüğü Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, Hayırsever iş insanı Savaş Geyik’in finanse ettiği etkinlikte gönüllerince bir gün geçirdiler. Öğrenciler, Podyum AVM oyun gruplarında eğlenceli ve mutlu bir zaman geçirdiler. 

  • Eğitim
  • 04 Haziran 2022
  • 15:20
Onlar eğlendi herkes eğlendi

GÖNÜLLERİNCE BİR GÜN GEÇİRDİLER 
Otizmli öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi. Hayırsever İş İnsanı  Savaş Geyik’in finanse ettiği programda Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan bir grup öğrenci  gönüllerince eğlendikleri bir gün geçirdiler. Podyum AVM oyun gruplarında eğlenen çocukların yüzlerinde ki mutluluk görülmeye değerdi.  Savaş Geyik’inde öğrencilerle birlikte katıldığı oyunlarda çocuklar, atlı karıncadan çarpışan otolara, balerinden, trene kadar istedikleri tüm oyunları oynadılar. 

SAVAŞ GEYİK’E TEŞEKKÜR 
Okul öğretmenlerinden; Muhammet Çelik, Samet Torun, Özden Dilek Karadağ, Derya Topaç, Hazal Özkul, Emine Doğru, Merve Önder, Dilek Uzun ve Selma Eda Şimşek’in  refakat ettiği etkinlikte, çocuklar oyun gruplarından sonra oyun salonunda eğlenceli bir zaman geçirdiler. İş İnsanı Savaş Geyik, Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda ki öğrencilerin her zaman yanında olduğunu belirterek, onların mutluluğunu görmenin en güzel mutluluk olduğunu dile getirdi. Okul yönetimi de Savaş Geyik’in her zaman desteğini gördüklerini belirterek teşekkür ettiler.

Haber: Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60023

Erduran: “Üyelerimizi asla mağdur etmeyeceğiz"

Karabacak: “Çalışanlara düşük promosyon vermeyin!”

15 bin dönüm araziye lojistik merkezi

Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

Kırıkkale’nin lezzeti Bolu’da tanıtıldı

SIRADAKİ HABERLER