Okullar açıldı, trafikte yoğunluk yaşandı!

Eğitim ve öğretime yönelik verilen 1 haftalık tatilin sona ermesiyle birlikte 43 ilin geçiş güzergahı olan Kırıkkale’de trafik yoğunluğu yaşandı. Kilit noktalarda görev alan güvenlik güçleri, aksaklığın yaşanmaması için çalışma sergiledi.

  • 3. Sayfa
  • 21 Kasım 2022
  • 11:46
Okullar açıldı, trafikte yoğunluk yaşandı!

GÜVENLİK GÜÇLERİ GÖREV YAPTI 
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de eğitim ve öğretime yönelik verilen 1 haftalık tatilin sona ermesiyle birlikte hafta sonu trafik alanında yoğunluk yaşandı.  43 ilin bağlantı noktası olan ve İç Anadolu Bölgesi’nin kilit kavşak olarak adlandırılan Kırıkkale'deki karayollarında araç yoğunluğu yaşandı. Okullardaki bir haftalık tatilin sona ermesinin ardından dönüş yolculuğuna geçen tatilciler, 43 ilin bağlantı noktasında araç yoğunluğu oluşturdu.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU
Başkent Ankara'yı Anadolu'ya bağlayan yollar Kırıkkale bağlantı yolunu kullanarak 43 ile uzanıyor. Kırıkkale-Kırşehir ve Kayseri'den Doğu ve Güneydoğu illerine, Kırıkkale-Çorum-Samsun yolu ile de Karedeniz bölgesine ulaşılıyor. Başkent Ankara ve diğer batı illerine ulaşmak isteyen tatilciler dönüşlerini son güne bırakınca Kırıkkale'deki yollarda yoğunluk oluşturarak uzun araç kuyrukları oluştu. Yoğunluk nedeniyle karayolundaki trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Polis ekipleri ise güzergahta ve seyir halinde devriye atarak sürücülerin güvenli şekilde yolculuk yapmalarına yardımcı oldu.
 

İlginizi Çekebilir

Çocuklar sinemayla buluşuyor 

İlginizi Çekebilir

Barajda kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor 

İlginizi Çekebilir

Zincirleme trafik kazasında 5 kişi yaralandı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

87538

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER