‘Neden kapımı çalıyorsun’ dedi; kargocuyu darp etti

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde bir kargo firmasında çalışan Adem Erciyas, kargo teslim etmek için gittiği evde, kapıyı açan adamın ‘Sen kimsin ki bu saatte kapımı çalıyorsun’ diyerek, kendisini darp ettiğini iddia etti.

  • 3. Sayfa
  • 25 Mayıs 2021
  • 13:42
‘Neden kapımı çalıyorsun’ dedi; kargocuyu darp etti

DARP RAPORU ALDI
Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesine, özel bir kargo şirketinde çalışan Adem Erciyas, kargosunu götürdüğü bir müşterinin kendisini darp ettiğini iddia etti. Olayın Pazar günü sabah saat 10.30 sıralarında meydana geldiğini belirten Erciyas, doktordan darp raporu aldığını ve olayı mahkemeye taşıyacağını söyledi. 

“SENİ BURADA ÖLDÜRÜRÜM”
Olay anında neler yaşandığını anlatan Erciyas, “Dairenin kapısını elimle vurdum. Kapıyı açan ve ismini olay yerinde M.S. olarak öğrendiğim erkek şahıs bana “Sen kimsin ki bu saatte kapımı çalıyorsun, seni burada öldürürüm” dedi. “Ben de ona kargocu olduğumu ve kargolarını getirdiğimi söyledim. Ayrıca saat de sabah 10.30 idi. Yani rahatsız olmasını gerektirecek kadar erken bir saat de değildi.” ifadelerini kullandı.

“SIRTIMA, YÜZÜME YUMRUK ATTI”
Sırtına ve yüzüne yumruklar atıldığını dile getiren Erciyas; “Şahıs üzerime yürüdü, apartmanın içerisinde beni darp etti. Benim sırtıma ve yüzüme yumruk ve kafa atmaya başladı. Benim yüzümden kan gelince hemen can havliyle kendimi asansöre attım. Asansöre binip aşağı bina girişine indim. Şahıs benim arkamdan tekrar geldi ve benim belime, kalça kısmıma tekme attı. Aynı sitede başka blokta benim başka bir iş arkadaşım vardı o yanıma geldi benim yüzümü kanlar içinde gördü hemen olay yerinde polisi ve ambulansı aradı. Hastaneye giderek tedavi oldum. Darp raporum mevcuttur. Doktorlar kaşımda kalıcı iz olabileceğini söyledi” dedi. 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

83979

Yanan dorseyi tırdan ayırdı, yoluna devam etti!

EVKUR’a kızan müşteri, cihazı parçaladı!

Yüksek İhtisas Hastanesi mesai dışı hasta kabulüne başlıyor 

Kırıkkale ihracatında tarihi rekor 

Elindeki cam şişeyle kliniğe saldırdı

Kutluca: “Psikolojik Danışmanlar Günü kutlu olsun”

SIRADAKİ HABERLER