Motorlu kuryenin çarptığı kız çocuğu havaya savruldu

Motorlu kuryenin çarptığı kız çocuğu havaya savruldu

Kırıkkale’de bir restoranda çalışan motorlu kurye olarak çalışan Ömer Faruk C. (21), yola bir anda çıkan kız çocuğuna çarptı. Kız çocuğunun ve motorlu kuryenin savrulduğu kaza, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. 

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 10 Temmuz 2021 Cumartesi
  • 15:00

KÜÇÜK ÇOCUK 2 METRE FIRLADI
Kaza, Ovacık Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir restoranda motorlu kurye olarak çalışan Ömer Faruk C., dağıtımdan döndüğü sırada, Tusem K. isimli 8 yaşındaki küçük kız çocuğu bir anda yola fırladı. Bu sırada kurye çocuğu fark ederek kendini motorla birlikte yere attı. Tüm çabasına rağmen kazaya engel olamayan Ömer Faruk C., küçük kız çocuğuna çarptı. Çarpışmanın etkisiyle Ömer F. yerde sürüklenirken, Tusem K. ise yaklaşık 2 metre ileri fırladı. Kazanın ardından küçük çocuğun yakınları çocuğu hemen yerden kaldırdı. Çevredeki vatandaşlar ise motorlu kuryenin yardımına koşarak, yaralanma riskine karşı kuryeyi olduğu yere yatırdı. 

KURYE HASTANEYE KALDIRILDI
Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis Ekipleri, küçük çocuğa ve kuryeye burada ilk müdahalesini yaptı. Küçük çocuk kazayı ufak sıyrıklarla atlatırken, motorlu kuryenin ise bacağında ve kolunda yaralar oluştu. Kurye ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza anı çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

kaza (2).png kaza (1).png kaza (3).png kaza (4).png kaza (5).png kaza (6).png kaza (7).png kaza (8).png kaza (9).png kaza (10).png kaza (11).png kaza (12).png kaza (13).png kaza (14).png kaza (15).png kaza (16).png kaza (17).png kaza (18).png kaza (19).png

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.