Mini mini birlere okuma şenliği 

Eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Uzelli İlkokulu, öğrencilerine yönelik sosyal ve kültürel alanda etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda 1-B sınıfında eğitim gören ve okuma-yazmayı öğrenen öğrenciler için ‘Okuma Şenliği’ düzenlendi.

  • Eğitim
  • 25 Ocak 2023
  • 10:02
Mini mini birlere okuma şenliği 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU 
Yarınlar öğrenci hazırlayan, gelecekteki hayallerini kurmak amacıyla onlara eğitim alanında büyük katkı sağlayan Mehmet Uzelli İlkokulu, 2022-2023 eğitim ve öğretim döneminde öğrencilerine yönelik anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. 1-B sınıfında bulunan ve okuma-yazma öğrenen öğrencilere yönelik ‘Okuma Şenliği’ etkinliği düzenlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu şenlikte sınıf öğretmeni Demet Ağaç, öğrencileriyle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

GÖSTERİLER BÜYÜK ALKIŞ ALDI 
Etkinlikte öğrenciler düzenlenen etkinlikte öğretmenleri öncülüğünde hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini sundu. Minikler, birbirinden güzel gösterileri sırasıyla sahneleyerek hünerlerini sergilediler. Öğrencilerinin elde ettiği bu başarıdan dolayı mutlu olduğunu vurgulayan öğretmen Ağaç, öğrencilerine ve velilerine teşekkür etti. Öğrenci Rüzgar Kenan Eriş’in babası Selçuk Eriş ise, çocuklarının eğitiminde emek veren okul yönetimi ve öğretmenlere sonsuz teşekkür etti.

Haber: Burak Çalışkan / Özel Haber 

 

 


 
 

İlginizi Çekebilir

Eşini bıçakla öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi

İlginizi Çekebilir

Kuyumcunun dikkati sayesinde dolandırılmaktan kurtuldu

İlginizi Çekebilir

Aileler, sabah namazında camilerde buluşuyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

90370

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER