Mini mini birlere okuma şenliği 

Eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Uzelli İlkokulu, öğrencilerine yönelik sosyal ve kültürel alanda etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda 1-B sınıfında eğitim gören ve okuma-yazmayı öğrenen öğrenciler için ‘Okuma Şenliği’ düzenlendi.

  • Eğitim
  • 25 Ocak 2023
  • 10:02
Mini mini birlere okuma şenliği 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU 
Yarınlar öğrenci hazırlayan, gelecekteki hayallerini kurmak amacıyla onlara eğitim alanında büyük katkı sağlayan Mehmet Uzelli İlkokulu, 2022-2023 eğitim ve öğretim döneminde öğrencilerine yönelik anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. 1-B sınıfında bulunan ve okuma-yazma öğrenen öğrencilere yönelik ‘Okuma Şenliği’ etkinliği düzenlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu şenlikte sınıf öğretmeni Demet Ağaç, öğrencileriyle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

GÖSTERİLER BÜYÜK ALKIŞ ALDI 
Etkinlikte öğrenciler düzenlenen etkinlikte öğretmenleri öncülüğünde hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini sundu. Minikler, birbirinden güzel gösterileri sırasıyla sahneleyerek hünerlerini sergilediler. Öğrencilerinin elde ettiği bu başarıdan dolayı mutlu olduğunu vurgulayan öğretmen Ağaç, öğrencilerine ve velilerine teşekkür etti. Öğrenci Rüzgar Kenan Eriş’in babası Selçuk Eriş ise, çocuklarının eğitiminde emek veren okul yönetimi ve öğretmenlere sonsuz teşekkür etti.

Haber: Burak Çalışkan / Özel Haber 

 

 


 
 


İlginizi Çekebilir

Anadolu, bisiklet yarışına hazır 

İlginizi Çekebilir

Meslek lisesi öğrencileri engelli akranlarıyla yemek yaptı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi kar yağışına hazır!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

11799

Seçimde bütün bölgeleri kazanacağız 

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı 

Avrupa Spor Haftası Kırıkkale’de kutlandı

Vali Makas, açık kapı masasında vatandaşları dinledi 

Meme kanserine karşı erken tanı hayat kurtarıyor

Trafik kazaları KGYS kameralarınca kaydedildi

SIRADAKİ HABERLER