MHP’de kongre heyecanı yaşanacak 

'2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu' sloganı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı'nın kongresi gerçekleştirilecek. Kongreye mevcut başkan Av. Murat Abalı tek aday olarak girecek.

  • Siyaset
  • 16 Eylül 2023
  • 11:38
MHP’de kongre heyecanı yaşanacak 

2024'e DOĞRU DİYAR DİYAR ANADOLU
2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için hazırlıklarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi'nde İl Başkanlığı kongre heyecanı yaşanacak. Pazar günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan kongrede mevcut başkan Av. Murat Abalı yeniden aday olacak. '2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu' sloganı kapsamında saat 13.00'te ERG Çırağan Düğün Salonunda gerçekleştirilecek.

KONGRE ÖNCESİ ZİYARET 
Kongre öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden MHP İl Başkanı Av. Murat Abalı, “17 Eylül Pazar günü gerçekleştireceğimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı Olağan Kongremiz öncesi Milliyetçi-Ülkücü Hareketin ve Türk Dünyası’nın Bilge Lideri, MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'yi makamında ziyaret ederek, hayır dualarını aldım” dedi.

EN KALBİ SAYGI VE ŞÜKRANLARIMI ARZ EDERİM
Abalı, “Neferi olmaktan onur duyduğum aziz ve şanlı davamızda, şahsıma takdim etmiş bulunduğu, İl Başkanlığı görevi ile davamıza hizmet etme imkanını veren Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye bir kez daha en kalbi saygı ve şükranlarımı arz ederim.
Saygıdeğer Genel Başkanımızın tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimize ve dava arkadaşlarımıza göndermiş oldukları selamı iletiyor, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

MHP’li Öztürk, bir kez daha yardım elini uzattı 

İlginizi Çekebilir

Anket sonucundan Kılıç birinci çıktı 

İlginizi Çekebilir

AY’S kampüs spor merkezi açıldı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

98490

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

Türkyılmaz, Eris varyantı şüphesiyle hastaneye kaldırıldı 

Faili meçhul hırsızlık olayları aydınlatıldı 

SIRADAKİ HABERLER