MHP mahallelere indi

MHP mahallelere indi

​​​​​​​Yerel seçim çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi, seçim kampanyasını eve-ev, sokak-sokak, mahalle-mahalle sürdürüyor.

  • Kategori : Gündem
  • 18 Ocak 2019 Cuma
  • 17:13

Genel merkez yöneticilerinin de büyük ağırlık verdiği Kırıkkale’de mahalle seçim bürolarını da açmaya başlayan MHP, bu hafta sonu da Çalılıöz ve Sanayi Mahallelerinde seçim bürası açılışlarını gerçekleştirecek.

YARAR BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

31 Mart yerel seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar halkında büyük ilgisiyle karşılanıyor. Vatandaşların gönlüne girmeyi başaran MHP adayı Yarar, üretken belediyecilik anlayışıyla hayata geçirecekleri projeleri ayrıntılarıyla anlatıyor. Kırıkkale’nin bütün kesimine ulaşmayı hedefleyen ve çalışmalarını sürdüren MHP’li aday Yarar önceki gün Sanayi Çarşısında sanayi esnafıyla bir araya gelerek hasbihal etti. Sanayi esnafının sorunlarını dinleyen Belediye Başkan Adayı Yarar, sorunlara çarenin MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla çözüm bulacaklarını, bu sorunları da sanayi esnafıyla istişare içerisinde yapacaklarını söyledi.

İKİ MAHALLEDE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Gitmedik ev, sıkmadık el bırakmama hedefinde olan MHP bu hafta sonu mahalle seçim bürosu açılışlarına devam edecek. 20 Ocak Pazar günü 2 mahalle de seçim borusu açılışı yapacak olan MHP, Pazar günü saat.13.30’da Çalılıöz Mahallesi Nene Hatun caddesi üzerinde ve Saat.15.00’da Sanayi Mahallesinde seçim bürosu açılışlarını gerçekleştirecek. Kırıkkale’de merkez belediyesi başta olmak üzere 11 belediyeyi de almaya kararlı olan MHP’nin hafta sonu yapacağı açılışları yine MHP genel merkezinden çok sayıda katılımın olması bekleniyor.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.