MHP’li Öztürk: “Seçimden seçime değil, daima yanınızda ve emrinizdeyim”

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’nin mahallelerini dolaşarak, vatandaşların derdini dinledi. Her zaman Kırıkkaleli vatandaşların yanında olduğunu belirten Öztürk, “Seçimden seçime değil, daima yanını

  • Siyaset
  • 07 Haziran 2021
  • 15:35
MHP’li Öztürk: “Seçimden seçime değil, daima yanınızda ve emrinizdeyim”

“MİLLETTEN SOYUTLANMIŞ BİR SİYASETE KARŞIYIM”
Siyaset anlayışının vatandaşla içi içe olmak üzerine kurulu olduğunu kaydeden MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Benim siyaset anlayışımda seçimden sonra ortalıktan kaybolmak, telefon numarası değiştirmek ya da telefonlara cevap vermemek gibi milletten soyutlanmış bir yaklaşım hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır,” ifadelerine yer verdi.

DERTLERE ÇÖZÜM ÜRETMEYE ÇALIŞIYOR
Her zaman hemşehrilerinin yanı başında ve bir telefon kadar uzağında olduğunu belirten MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, hemşehrilerine hizmet etmek, dertlerine çözüm bulabilmek için çalışmalara devam ediyor. Ziyaretlerini yanında sadece eşiyle birlikte gerçekleştiren Öztürk, Kırıkkaleli hemşehrileriyle birebir sohbet edip, onların dertlerine çözüm üretmeye çalışıyor.

“ONLARIN MUTLULĞU BENİM MUTLULUĞUM”
“Hemşehrilerim şunu çok iyi bilsinler ki, hem kapım, hem telefonum, hem de gönlüm sonuna kadar onlara açıktır,” diyen MHP’li Öztürk, “Hemşehrilerimin yüzü güldükçe benim de yüzüm güler. Her zaman ifade ettiğim gibi, Onların mutluluğu benim mutluluğum, onların hüznü benim hüznümdür,” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

46981

Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Avrupa’nın engelsiz şampiyonu 

Dünyanın en saf kimyasal kaya tuzu Delice’nin 

Yayalar için öncelik duruşu 

Öztürk: “CHP Kırıkkale teşkilatı kafasını kumdan çıkarsın!”

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

SIRADAKİ HABERLER