Lüy: “Hakemler, bizim futbolcularımıza karşı diktatör!”

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Yahşihanspor, kendi sahasında ağırladığı Talasgücü Belediyespor'a 1-2 mağlup oldu. Hakem hataları nedeniyle karşılaşmayı kaybettiklerini ifade eden Kulüp Bakanı Erol Lüy, " Bizim futbolcularımıza karşı diktatör hakem olanlar ne yazık ki karşı tarafa hiçbir şekilde uyarı bile yapamıyor” dedi.

  • Spor
  • 12 Aralık 2022
  • 11:02
Lüy: “Hakemler, bizim futbolcularımıza karşı diktatör!”

KARŞI TARAFA UYARI DAHİ YAPMIYORLAR 
2022-2023 futbol sezonuna iyi bir başlangıç yapamayan Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Yahşihanspor, hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde ağırladığı Talasgücü Belediyespor'a 1-2 mağlup oldu. Sosyal medya hesabından sert bir açıklama yapan Yahşihanspsor Kulüp Başkanı Erol Lüy, “Kırıkkale’mizin takımlarından Yahşihanspor Kulübü olarak hakemler konusunda açıklama yapmadık. Ama son oynadığımız maçlardan sonra bir açıklama yapma gereği duyduk” dedi.


HAKEMLER EMEĞİMİZİ ZİYAN EDİYOR 
Lüy, “Maalesef maçlarımızda kırmızı kart ve penaltı gelenek haline geldi. Bizim futbolcularımıza karşı diktatör hakem olanlar ne yazık ki karşı tarafa hiçbir şekilde uyarı bile yapamıyor. Yahşihanspor Kulüp Başkanı olarak çocuklarımızın emeklerinin ziyan edilmesini, isim ile maç alınmasını, Kırıkkale düşmanlığını anlamış değilim ve gereğinin yapılacağının bilinmesini isterim. Hakemlerimizin mütevazi takımların haklarını korumak yerine yetkilerini onları ezmek için kullanmasını şiddetle kınıyorum” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Genç muavin kaza kurbanı!

İlginizi Çekebilir

Metamfetamin ele geçirildi 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkalespor ve Yahşihanspor hazırlık maçında karşılaşacak

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

84496

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER